Stalo sa

Sekcia: Ostatné 28.04.2009 | 00:37
Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
Stalo sa, čo sa nemalo stať.

Som tu síce relatívne nový, ale...

Nebolo by vzhľadom na Stanov "omyl" či "prešľap" vhodné zakomponovať do fóra pri nicku (mene) aj zobrazenie časti IP adresy (napr. tvar *.xxx.xxx.xxx)?

Vyhli by sme sa podozreniam a na druhej strane aj nutkanie k takémuto správaniu by bolo potlačené (dobre, IP sa dá obísť, ale bolo by to podstatne menej pohodlné, ako teraz).
http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"
    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 00:47
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      odopierat prava inym schyzofrenikom?
      • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 00:53
        r0x0r   Návštevník
        +1
    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 01:10
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Neviem, či sa to dá nazvať "omyl" alebo "prešľap". To správanie je nenormálne, zarážajúce a možno aj signál začiatku psychickej poruchy. Neberte to ako poúčanie, ale ja toto jeho "správanie" pozorujem už nejaký ten týždeň so zmiešanými pocitmi (je to jeden z nepasovaných Majstrov neskutočnej zábavy na linuxos.sk). Ale ako sami vidíte, jemu asi výsmech nepomôže, otrepe sa a ide ďalej ....
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 02:14
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      ja v tom nevidim problem, je to bezne na inych forach
    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 02:56
      123   Návštevník
      priznam sa, ze po pociatocnych atakoch na stana mi ho trosku prislo luto, lebo predsa len, snazil sa v ramci svojich vedomosti i ked ich riadne precenoval, ale veril som, ze ista forma debaty a usmernenia by mu mohli pomoct. tak som sa s nim skontaktoval na greenie chate a dal mu zopar rad, ktore sa on dusoval dodrziavat, dokonca som sa mu ponukol ako recenzent na jeho blogy, ktore su strasne neprofesionalne, jednym slovom detske. rady ktore som mu dal: 1)netahat sem greenie 2)nezapajat sa do diskusii o greenie 3)nereagovat na osobne utoky
      nuz zialbohu nic z toho ani len den nevydrzal dodrziavat a to jeho faux pas co tu predviedol ma utvrdilo, ze stano je beznadejny pripad. je to nevyzrete decko, ktore si mysli, ze to co robi je to najlepsie a ti co mu to kritizuju su zavistlivci, ktori nikdy nic nevytvorili. stano by sa urcite mal uplne sitahnut zo sveta linuxu, neprispievat ani prekladmi, je na to dost ludi, uplne sa vysrat na greenie, lebo je to volovina v takej forme v akej to robi momentalne, pripadne si to robit pre seba a pre svojich susedov (i ked ich uz teraz lutujem). a v neposlednom rade by mal zmiznut z tohto portalu.
      je az do neba volajuca absencia zdraveho rozumu a sebareflexie, ze aj ked po odhaleni jeho spravania bez hanby vypysuje dalej do temy a obvunuje dalsich userov z multiidentit .
      stano....pre vlastne dobro, stiahni sa uplne...ale uplne....nechcem povedat ze navzdy...ale aspon dovtedy, kym nedospejes mentalne a kym sa nezdokonalis v IT oblasti. a na vlastne distro sa zatial vykasli....
      • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 03:10
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        mily 123... vazim si tvoje rady a snazim sa to tu na tomto serveri obmedzovat, po vydani greenie 5 tu asi 2 mesiace nebudem. nezabranis mi ale v tom, aby som robil dake preklady. preco by som mal s tym prestat? ak je o to zaujem a vobec nikomu to nevadi, tak v com je problem? ze ma greenie nepriatelov, to je jasne. aj moja osoba je tu casto neziadana. inak tie identity... ak sa niekto pomenuje hoferek, tak co mam na to povedat? teda jasne, ignorovat...
        • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 03:22
          123   Návštevník
          mily Stanislav, boze chran ze by som ti ja v niecom chcel zabranit, to nie. k prekladom, nenachadzas sa v zozname SK prekladatelov ubuntu, pricom niekde si spominal, ze si tam nejake preklady spravil, mas priestor na objasnenie....len prosim nepis, ze prekladas subory pre greenie, lebo to je nam jasne. ku greenie, ok, rob si ho, je to tvoja vec, ono vsak veci by sa mali robit az vtedy, ked na ne clovek dozreje, lebo potom je to o nicom, presne ako greenie...nevravim, ze myslienka je zla, ale realizacia je zla a nedozreta...ale palce ti budem drzat, v prvom rade ale v tom, aby si dospel a dozrel
          • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 04:37
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            prekladam wesnoth :) prosim ta, prestan uz stale povazovat greenie za nedozrety nepodarok a nechaj sa prekvapit ked bude nove vydanie. prosim, nedavaj ako odpoved zas nieco ohladne toho, nechcem sa bavit na tuto temu. je lepsie pustit si dobru muziku.

            (koniec tejto diskusie)
            • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 04:51
              123   Návštevník
              pytal som sa na tvoj prinos do prekladu ubuntu, nakolko ako dodeodo tu pisal, si tvrdil, ze si sa pricinil, no v zozname sa nenachadzas a ty napises, ze prekladas wesnoth...netusim co to je, no budiz. ku greenie sa vyjadrovat teda uz nebudem, myslim, ze sme sa viaceri na tu temu jasne vyjadrili, ak ti to doteraz nedoslo, tak ti to nedojde uz vobec...
              • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 14:29
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                prinosom bude deb balik s mojimi prekladmi, ktory si moze nainstalovat kto chce.
                • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 15:13
                  Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
                  "prinosom bude !!!deb!!! balik s mojimi prekladmi, ktory si moze nainstalovat kto chce."

                  naozaj? aj do opensuse? aj do mandrivy? fedory?

                  preco si taky egoista a neprekladas tak, ako zvysok sveta - pre kazdeho?
                  http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"
                  • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 15:51
                    Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                    prekladam pre kazdeho hru battle for wesnoth, do ubuntu, opensuse, debianu, cohokolvek. skus to aj ty. mozes prekladat ci uz gnome, kde, hocijaku hru (a tych je dost)... cokolvek. to, ze stravim 3 hodiny prekladanim menu a este to dam ako balik pre ubuntu, je moj egoizmus?

                    ak si ty sam sebe nieco prelozis a nechas si pre seba, tak je to tvoja vec. keby si to ale dal pre hocikoho, bol by si egoista? ja totiz podla teba som. a kludne dam tie preklady ako tar.gz :)
                    • Krucinál .... 28.04.2009 | 16:06
                      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
                      Chrapľavé : Ahoj

                      Zase robíš z Fóra vola ....
                      Otázka znela jasne : "Prekladáš do Ubuntu ?" Mne si tvrdil, že áno. Ozval sa mi tvoj priaznivec, ktorý tvrdí, že si tam uvedený (v prekladovom týme) etc., etc.
                      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 16:16
                      Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
                      prekladal som. dokonca som ako former member v tom zozname na launchpad.
                      http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"
    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 11:35
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Nemyslím si, že zverejňovanie IP je vhodné. Predsalen sa snažíme dodržiavať akú-takú anonymitu. Mne môže byť zverejnenie mojej IP ukradnuté ale sú ľudia ktorým by sa to určite nepáčilo. A zavádzať takéto opatrenie kvôli pár ľuďom je dosť ehm neprimerané nehovoriac o tom, že niektorí ľudia sú za NAT a mohli by byť neprávom obviňovaní z písania pod viacerými nickmi.
      • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 11:38
        Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
        Jaj a ešte aby som nezabudol dole mám odkaz na chat. Ak má niekto chuť niečo napísať mne alebo iným ľuďom z linuxos stačí kliknuť, všetko bez registrácie. Vhodné aj na riešenie osobných konfliktov (query).
      • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 13:29
        Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
        ved preto som napisal ako priklad to, ze by sa neuviedli vsetky 4 rozsahy, ale jeden (prvy / posledny) by ostal skryty.
        http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"
      • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 13:38
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
        Miro, dovolím si Ťa poopraviť, prepáč, ak som Ťa zle pochopil, tu sa nejednalo o problém zverejnenia IP adries, aj ja si napr. tiež myslím, že zverejnenie nie je vhodné už len napríklad práve kvôli takýmto chorým jedincom, ktorí sa potom na nej odbavujú a kazia súkromie.

        Avšak v tomto výnimočne detinskom prípade konal Tomáš, ako admin a šéfredaktor správne aj s výhľadom do budúcnosti linuxos.sk voči opakovaniu sa podobných prehmatov. Ja to považujem za výnimku, ktorá potvrdzuje pravidlo.
        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 13:58
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
          Veľmi zaujímavé riešenie by bolo generovať obrázok podľa IP adresy. Inými slovami IP -> hash funkcia -> náhodný tvar / farba obrázku, zobrazenie cez javascript nech to nezatazuje server.
          • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 14:07
            Avatar borg Fedora  Administrátor
            ale predtym by bolo vhodne fixnut bugy, aby sem nespamovali boty
            • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 14:23
              Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
              No tu ide hlavne o to aby som vymyslel nový spôsob ochrany. Nechcem opisovanie z obrázku, chcem aby to išlo aj v textovom browseri .. niečo už mám vymyslené, vyskúšam nasadiť .. ale strašne veľa práce mám takže asi až cez prázdniny.
              • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 14:25
                Avatar borg Fedora  Administrátor
                mozno by bolo lepsie, keby len registrovany mohli pridavat prispevky. aspon sa zbavime timoteja
    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 13:25
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      Co mas presne na mysli? nechapem...
      (inak stano je prihlaseny tak snad je jasne ze je to on, na co treba ip)
      • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 13:32
        Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
        ano, ked je prihlaseny, tak je jasne, ze je to on.. ale dajme tomu, ze napise spravicku (otazku do fora, ...), potom sa odhlasi a napr. ako "timotej" napise, ze bla bla a dopise, ze greenie je lepsie, lebo mu vsetko hned fungovalo.

        ked by si videl pri oboch (prihlasenom Stanovi aj "timotej"ovi) rovnaku IP, tak by to bolo hned jasnejsie.
        http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"
        • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 14:28
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          musite ma brat furt ako priklad? :)

          ja by som to poriesil zaujimavo: IP adresy by videli len registrovany pouzivatelia, uz je jedno ci vo formate cislo.cislo.cislo.cislo alebo xxx.xxx.cislo.cislo.

          alebo IP neukazovat, no napisat warning. stavalo by sa vsak potom, ze novo zaregistrovany chlapik z Pezinka by mohol mat rovnaku ako niekto s medzilaboriec co tu 5 rokov nepise, a nebol by to on.
          • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 15:57
            Avatar zixo Ubuntu, Debian  Používateľ
            :D haah :D vcera ked som otovril linux vs. vista :D tak to hned po prvych slovach zacalo smrdiet stanom... cakal som kedy to sklzne na grceenie :D... ach, stano mal by si robit podomoveho predavaca takto tlacit odpad ludom do povedomia.. Co uz chlape s tebou... staci len dufat ze ta to prestane bavit, keby si radsej svoju obrovsku snahu zuzitocnil na niecom inom... Peace bra

            PS.: odkial si? liptovsky mikulas a to mas naozaj 22 rokov?
            2.6.28-15-generic x86_64 GNU/Linux
            • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 16:24
              r0x0r   Návštevník
              daj si -> http://elven.blogy.atlas.sk/

              O autorovi:
              elven

              "Som taký maličký mierumilovný človek, ktorý spoznáva tento blog. Ale nie, samozrejme si robím srandu. Som maličká mierumilovná rybička..."
              • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 16:39
                anes   Návštevník
                smiech cez slzy...
    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 16:25
      RAWform   Návštevník
      Najdi si dievca, zabudnes na greenie...
      • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 16:35
        Avatar jajo Debian|Sabayon|win7  Používateľ
        to mi pripomína legendárny výrok "Načo by bolo komu viac ako 640kB pamäte"
    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 17:35
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      b13dr0nk4 mal napad na upravu zobrazovania ip adries, r0x0r z toho znovu urobil temu na uzamknutie. myslim, ze by to mal byt on, kto by mal odtialto odist.
      • Re: Stalo sa to tebe ... 28.04.2009 | 17:45
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
        Neprekrúcaj fakty, on (r0x0r) to nebol, ktorý sa tu "predvádzal" pod viacerými nickami.
        To len na osvieženie tvojej krátkej gumovej pamäti.
        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • Re: Stalo sa to tebe ... 28.04.2009 | 18:10
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          on ze nema viac nickov? nebol si na greenie chate, ked si ich vymyslal hromadu. neviem kto sa tu podpisuje mojimi menami bez prihlasenia, no viem ze to ja nie som - a rad by som tie IPcky prijal, aby boli viditelne. uvidis, kolko tvojich "priatelov" sa sprava ovela horsie ako ja.
      • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 18:05
        r0x0r   Návštevník
        ja som pastol link na tvoj verejne dostupny blog ktory si moze hocikto vygooglit ako odpoved na -> "PS.: odkial si? liptovsky mikulas a to mas naozaj 22 rokov?"
        • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 18:15
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          ano, je to moj osobny blog. no si to ty (okrem dalsich), co tu zakazdym rozputavas zbytocne flame. mam Ti vyhladat to tvoje nadsenie ze podme robit na linuxos flame?
          • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 18:24
            r0x0r   Návštevník
            ty sa radsej zamysli nad sebou a az potom ries druhych ludi.... Myslim si ze na svoj vek by si mohol mat tolko inteligencie ze ta napadne ze log ktory tu pastnes nema ziadnu cenu... taky isty log ti napisem aj ja.
            • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 18:33
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              ty si taky log uz napisal ale...

              pocuj, ak mi chces povedat nieco mudre, ozvi sa na jabber. vazim si to co urobil srnka, bendik atd, ze toto forum vzniklo a stale existuje. nekazme ho hadkami medzi sebou.
              • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 18:35
                Avatar Lapajko Arch Linux  Používateľ
                Stano, konečne niečo múdre.

                Ale keď nechceš skaziť toto fórum, tak si nevymýšľaj nicky a nereaguj na urážky. Spravil si to už mnohokrát, ale nikdy ti to nepomohlo.
              • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 18:45
                r0x0r   Návštevník
                ty ked pises aj rozmyslas? "vazim si to co urobil srnka, bendik atd, ze toto forum vzniklo a stale existuje. nekazme ho hadkami medzi sebou." a ty ho sam kazis tvojou schyzou kde si sam das otazku a sam si odpovies ako spravny odbornik a este si spravis popritom reklamu na to mega nadupane greenie.... keby sa niakemu adminovi chcelo a prefiltroval by podla tvojej ip prispevky tak by to bolo urcite zaujimave...
              • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 18:52
                ---   Návštevník
                Stano zacni od seba a to hned:

                1-prestan spamovat o prefarbenom ubuntu
                2-prestan sa predvadzat ze nieco robis, kvalitu tvojej prace mozu zhodnotit iny, nie ty sam
                3-ked myslis, ze tvoja robota ma zmysel, tak sa zahrab do nej a prid ked to bude hotove
                4-prestan tu kazdy druhy den uverejnovat tie trapne detinske ankety, ak nieco chces tak to sprav aj bez pytania, v tom je "velkost" osobnosti, ze si stojim vzdy za svojim rozhodnutim a viem ho obhajit.
                5-uvedom si, ze kazdou dalsou utocnou vetou (ja robim a vy nie...) si skodis viac a viac, obavam sa ze uz si zasiel tak daleko ze navrat do reality a k dostojnosti nebude vobec mozny, ale to je uz na tebe ako sa s tym vyrovnas.
                6-nauc sa vstrebavat ine nazory ako len svoje vlastne, byt pristupny kritike je prinosom v kazdej dobe. Kritikou sa zvysuje kvalita.
                7-uvedom si ze ostatny mozu mat pravdu, ze ked ti vacsina povie toto je na nic chod od toho, tak sa nad tym aspon zamysli
                8-prestan si kdekolvek na nete masirovat svoje ego.
                9-prestan s tymi trapnymi uvahami a zamysleniami v blogoch, ktore nikam nevedu
                10-zhodnot konecne svoje sily a schopnosti a venuj sa veciam na ktore mas v tomto okamihu znalosti (=zbohom linux).
                • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 19:05
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  spamovat? ked niekde spomeniem jedno slovo tak je zle. nemam v plane nic take. pripravujem vydanie a pracujem na zlepsovani a budem moc rad, ked ci hocikto skusi a ohodnoti. tym som odpovedal na prve 3 body.

                  ziadnu anketu nevidim. ty ano? ak nieco potrebujem vediet, pytam sa cez IM a diskutujem. neviem v com je problem. ak si porovnas prve vydanie s tym co sa pripravuje, je tam velmi vela zmien, kedze to prve som robil naozaj len ja. vsetko sa meni po diskusiach a roznych kompromisoch, len tvoje nazory nie. preco sem stale davas tie iste otazky bez toho, aby si si overil, co sa zmenilo a co nie? kaslem Ti na dake ego a nevidim dovod preco prestat pisat sem tam uvahu. ak sa Ti nieco nepaci, mas moznost vyjadrit sa, vsak o to ide.

                  k tebe jediny bod: prosim, prestan stale pisat tie iste veci dookola, prestava ma to bavit ked si moje odpovede nevsimas. rovnako som uz v minulosti odpovedal na tieto veci, no ty davas stale rovnake veci.

                  trochu sa este vyjadrim k 7cke: keby som mal len ja pravdu, tak asi robim nieco len pre seba. nebolo by treba forum, chat, grafika, hromadu zlepsovakov... vdaka dobrej kritike ide vyvoj dopredu. alebo sa nan pozri, alebo odporuc dobrou kritikou zlepsenie, alebo si nevsimaj.

                  (definitivny koniec diskusie. kto po mne nieco chce, tak nech sa ozve cez IM/chat)
                  • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 19:11
                    r0x0r   Návštevník
                    seres si do huby.. a stale silou mocou tlacis reklamu kde sa da... napr si musel napisat ludom od LXDE ze greenie pouziva LXDE aby si mal reklamu aj tam .... pritom greenie ziadne LXDE nepouziva... a ked som sa ta pytal preco to nedas prec tak si odpisal "nemam v plane nic na ich stranke menit. v ramci greenie 5j (nie hlavnej verzie) s vyuzitim LXDE uvazujem" ... preco to tam silou mocou nechavas ked to neni pravda? musis mat silou mocou vsade natlacenu reklamu aj ked dan je klamstvo?prajem ti kludne spavanie.
                    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 19:15
                      ---   Návštevník
                      Hoferek je strateny pripad, chcel by pokorit svet ale nema IQ ani na zakladne veci, ako je skromnost a pokora. On sa nedokaze dovtipit nic. Jemu uz nic nepomoze.
                    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 19:20
                      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                      v ramci hlavnej edicie... to asi znamena, ze existuju vedlajsie. a keby si pouzil google, tak by si vedel ake. takze prosim ta zbytocne neklam
                      • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 19:26
                        r0x0r   Návštevník
                        ja klamem?? kde tu je napisane ktora verzia obsahuje LXDE? http://www.greenie.sk/stiahnutie.html ?
                        • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 19:34
                          ---   Návštevník
                          a toto je co? To tam snad zariadil r0x0r???

                          http://www.lxde.org/lxde

                          ked lava ruka nevie co robi prava, bohuzial uz sa zamotavas do vlastnych bludov. Ono klamat treba vediet.
                          • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 21:08
                            123   Návštevník
                            ty vole, tak toto uz zacina byt silna kava aj na mna....no comment....asi by sa mal naozaj liecit....kokso...to, ze drista a robi smiesne a zbytocne veci to by sa dalo este prezit, ale ze si dovoli takto hnusne klamat...kuuuuurva...tak toto je uz moc
                            • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 23:38
                              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                              prosim ta ake klamanie?

                              LXDE bolo sucastou greenie 3 - hlavnej verzie. zanedlho bude hlavnym prostredim vedlajsej verzie (galadriel). ake je na tom klamanie? alebo chces, aby som do LXDE tymu napisal, aby ma vyskrtli teraz zo zoznamu a pridali ma dvadsiateho? uz som to tu pisal, no kolegovia nad tebou to ignoruju.
                  • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 19:13
                    ---   Návštevník
                    no vidis, po tejto tvojej odpovedi mam jasno, neodpovedal si na bod 10. (ani som necakal, ale ason som dufal ze to urobis sam pre seba a vyvodis dosledky).



                    bod7- nezvladol si ani len odpoved. Ak mas pocit ze nieco robis pre inych tak to musia oni zhodnotit. Prevazuje nazor ze sa strapnujes a robis zbytocnu robotu, ktora nema vyznam a prinos.


                    Bod 11, je zacni sa liecit. Vola sa to prehnana naivita.


                    Mna uz pri tebe neprekvapi nic, ked ti 1000 ludi povie ze si idiot, ty odpovies, ze ty to az tak zle nevidis. A hotovo.
                  • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 21:43
                    anes   Návštevník
                    aky vyvoj prosim ta, toto uz je na zaplakanie co predvadzas
                    • Re: Stalo sa 28.04.2009 | 23:43
                      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                      ale uz dost! uz ma seriete!!! zamykam temu! a kazdy dalsi pokus o flame alebo vypad voci S.H. budem zamykat alebo sa pristupi k radikalnejsim opatreniam! namiesto toho, aby sme ako komunita tahali za jeden koniec povrazu sa tu triestime a riesia sa tu uplne <>viny!!!!!