Temy do Ubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.05.2009 | 01:55
Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
Zdravim All chcem sa len opytat ako mam nainstalovat temy ktore sa nedaju instalovat klasickym sposobom ?
Niektore temy sa daju nainstalovat normalne po rozbaleni a niektore ked rozbalim tak su tam priecinky zo subormi zrejme to treba niekam nakopirovat ale neviem kam .
Prosim o radu...
Vopred dakujem za ochotu .
    • Re: Temy do Ubuntu 02.05.2009 | 02:10
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
      /usr/share/themes
      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
    • Re: Temy do Ubuntu 02.05.2009 | 10:42
      Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
      Do systému by som to moc neťahal skôr do domovského adresáru: ~/.themes/
      • Re: Temy do Ubuntu 02.05.2009 | 14:48
        Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
        Mam este jeden problem stym ... nejako mi to nechce tam skopirovat vypise mi chybu a neviem preco .
        Nieco som zacul ze treba byt prihlaseny ako root ale neviem ako nato . Totiz to som zaciatocnik :)
        • Re: Temy do Ubuntu 02.05.2009 | 14:58
          Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
          Ok uz som vyriesil cez prikaz sudo nautilus ... :) len temu mi zatial stale nezobrazilo aj ked som subory nakopiroval .
          • Re: Temy do Ubuntu 02.05.2009 | 15:47
            Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
            pravy klik a celkom dole je zmenit pozadie plochy... tam najdes aj zmenit temu.. ikony.. metacity... fonty .. no vseko co sa lern da s plochou robit
            Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
            • Re: Temy do Ubuntu 02.05.2009 | 15:53
              Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
              Tak toto viem kde sa to meni ale ked som to nakiporavl do usr/shre/themes a siel som do zmenit temu tak tam nemam tu co som tam nakopiroval :/
              • Re: Temy do Ubuntu 02.05.2009 | 15:57
                Avatar voxar Linux Mint,  Používateľ
                skade tahas temy?.. gnome-look.org?.. nakopiruj to do home/uzivatel/.themes ---pozor na tu bodku.. oznacuje to skryty folder v home ... tam skontroluj ci to tam je ... potom sa to objavi aj v ponuke v temach
                Začať používat Linux ja ako prestať fajčiť... potrápi ťa to , ale potom je lepšie
                • Re: Temy do Ubuntu 02.05.2009 | 16:35
                  Avatar damianf Ubuntu 12.04 LTS  Používateľ
                  Ja ked chcem zmenit temu dam System -> Predvolby -> Vzhlad a jednoducho tu danu temu presuniem k tym ostatnym a vsetko funguje.