Skype profile info

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.05.2009 | 00:37
Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
Zdravim vospolok

nevie niekto poradit ako sprevadzkovat v skype v info profile foto/pictures ? mam skype 2.0 v ubuntu 9.04
    • Re: Skype profile info 03.05.2009 | 00:43
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      celkom som nepochopil co vlastne chces (mozno som len nechapavy) skus to popisat podrobnejsie co chces a co mas/nemas
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: Skype profile info 03.05.2009 | 00:55
        Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
        tak mam ubuntu 9.04(64bit) mam tam nahodeny skype 2.0 , ale zial ak v informaciach o uzivateloch mi nezobrazuje foto ,alebo vyobrazenia daneho uzivatela ... (teda vlozenu fotografiu alebo nejaky obrazok)
        • Re: Skype profile info 03.05.2009 | 00:59
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
          aha
          tak to netusim mne to funguje normalne (pri online uzivateloch ukazuje vsetko)
          pouzivam jauntyho 64bit a skype som instaloval z medibuntu repozitarov

          a pouzivam skype plugin pre pidgin
          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • Re: Skype profile info 03.05.2009 | 01:18
            Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
            tiez mam skype z medibutu ... akurat je tam skype a skype oss... pozeram akurat zavyslosti , a nic ma nenapada , vlastne aky ma vyznam pidgin plugin pre skype ?
            • Re: Skype profile info 03.05.2009 | 01:33
              Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
              pre mna ten za staci zapnut pidgin a mam tam vsetko(icq,msn,jabber,googletalk,facebook,yahoo) a aj konverzacie sa zapinaju v jednom okne (a myslim ze aj tie fotky tam zobrazuje)
              Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
              • Re: Skype profile info 03.05.2009 | 14:16
                Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
                Dobre vlastnosti , zial nikdy som pidgin nepouzival badam ze o nieco prichadzam ...

                Ale ten skype ak nejde v zaklade nepojde asi ani v pidgine , viem ze v 8.10 mi to slo ked bol zdroj software z instalacneho dvd (prirucka uzivatela ), ale ked som ho tahal z medibuntu tak neslo prave toto iste , preto neviem kde moze byt chyba ...
                • Re: Skype profile info 06.05.2009 | 10:57
                  Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
                  tak stacilo iba vymenit subor skype za skype static ( citat detektiva Orieska: dnes som vyriesil dalsiu zahadu a teraz deti uuuz idem spat :) )