Compiz fusion

Sekcia: Aplikácie & Desktop 07.05.2009 | 13:21
Avatar fllou   Používateľ
Nedavno som si nainstaloval compiz fushion do ubuntu 9.10 64-bit. Graficku mam ATI radeon mobility hd 3400 ovladac fglrx-proprietarny. Nuz vsetko ide ako ma (cube...) len pc je tak trochu spomaleny napr. pomalsie sa otvaraju okna(asi sa treba pohrat s nastaveniami compiz). Ale co ma zarazilo je prehravanie filmu, ak bezi film na celej obrazovke vsetko je ok, ale ak v okne tak bud seka obraz a zvuk ide normalne alebo nejde obraz a zvuk ide. A najhorsie je ze niekedy ubuntu alebo gnome zmrzne. Cize ak chcem si pozriet film musim vypnut efekty.
Vedel by mi s tym niekto pomoct???

konfiguracia notebooku
fujitsu siemens amilo pa3553
graf: ati radeon mobility hd 3400
proc: amd turion x2 64-bit 2,1GHz
ram: 4GB

    • Re: Compiz fusion 07.05.2009 | 19:30
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Ono, ja som s tymto mal problemy tiez, aj ked som mal dostatocne silny komp a vsetky drivere nainstalovane a pod.. Neviem, ci sa oplati pouzivat compiz , je to pekna hracka, ale zda sa mi to nevyuzitelne a spomalujuce. Ale to je moj nazor.
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Compiz fusion 07.05.2009 | 23:58
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      Problém je v ATI ovládačoch. Skús opensource ovládač radeon. Tuším s ním to funguje.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk