ogg vorbis na sony ericsson

Sekcia: Ostatné 19.05.2009 | 00:28
Avatar lubos679   Používateľ
Zdravim pani.
Viem ze to asi nema nic s Linuxom, ale premyslal som, na ake forum to napisat. Kedze Vorbis bude asi najviac pouzivany medzi milovnikmi OSS.........Urcite mate s tymto viac skusenosti ako niekto mp3 only...
Rozhodol som sa pouzivat ogg , preco, to asi vsetci viete. :-)
Chcel by som vsak pocuvat ogg aj na telefone, ktory pozna iba mp3 a aac. Je to konkretne Sony Ericsson W302. Nechce sa mi to vzdy konvertovat na mp3.
Takze jedine, co od vas chcem je, ci toto uz niekto neriesil. Exituje nejaka java aplikacia, ktora to vie?
Nieco som pogooglil a nenasiel som nic. Akurat nejake veci ohladom nedostatocneho vykonu procesora v mobiloch.
Alebo si kupim ogg prehravac? :-)
    • Re: ogg vorbis na sony ericsson 19.05.2009 | 00:54
      Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
      kup si ogg prehravac a lepsie plug-in sluchadla - samsungy vedeli prehravat ogg takmer vsetky.

      kedysi som riesil ogg na symbian nokii a tam sa to podarilo. ale ci sa to da aj na hlupom telefone, to neviem. vykon by stacit mal.
      http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"
      • Re: ogg vorbis na sony ericsson 19.05.2009 | 01:17
        WlaSaTy   Návštevník
        Ten telefon by mal mat Javu a prehravace ogg/vorbis sa vyrabali aj v Jave.

        Ale inak suhlasim, hociktory prehravac hudby zvladajuci vorbis ma lepsie hlukove vlastnosti. Hoci aj najlacnejsi iRiver. Teda ak si odmyslime potrebu bzucania muchy v plechovke.