Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.06.2009 | 04:05
Avatar unknown Arch  Používateľ
Ahoj ludia
Prosím vás nepozná niekto nieaký program na Linux (ubuntu), ktorý dokáže zistiť heslo achívu rar ? Stačí my len názov.
Inač písať my nemusíte že viac miestne heslo bude trvať mesiace lebo to viem, potrebujem proste vediť o nieakom na Linux.
Ďakujem vopred
    • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 11:31
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
      AcetoneISO napr. rozbaľuje archivy chranene heslom...
      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
      • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 16:51
        Avatar unknown Arch  Používateľ
        aj Winrar vo wine my zosbaly s heslom ale my to heslo sam nezisti musim ho poznat, ja chcem program ktori to heslo bude zistovat sam.
      • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 16:55
        Avatar unknown Arch  Používateľ
        aj Winrar vo wine my zosbaly s heslom ale my to heslo sam nezisti musim ho poznat, ja chcem program ktori to heslo bude zistovat (vygeneruje) a nie zozbalovat, rozbalim si to v inom programe.
    • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 16:49
      WlaSaTy   Návštevník
      • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 16:56
        Avatar unknown Arch  Používateľ
        google my nepomohol inac by som to tu nepisal
        • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 17:05
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
          mna google dostal sem za par sekund
          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 17:28
          Avatar unknown Arch  Používateľ
          a co si napisal dk google ???
          • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 17:38
            WlaSaTy   Návštevník
            Skusil si kliknut na to hackerske tajomstvo co som tam napisal? Vola sa to hyperlink.
    • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 17:37
      Avatar unknown Arch  Používateľ
      notak ludia nepozna nikto taky program ktori sa normalne instaluje (.deb)
      • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 17:51
        123   Návštevník
        ROFL
        • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 18:05
          WlaSaTy   Návštevník
          Ale nehaj ho. Chalan stiahol nejaky novucicky torrent ktory isiel veeeelmiii ryyyyyccchhhhhhllllllllooooooo a zistil ze je to zaheslovany rar.

          Ako poluje RIA/MPAA na torrenty?
          • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 18:11
            Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
            a v tom rare aj tak bude nejaky nepouzitelny len misto zaberajuci subor o velkosti 700 mb
            ale hlavne je ze napis to ma axxo

            ak nie tak cez wine sa bude dat rozbehat aspon jeden z tych programov co najdes vo vlasateho linku na google, a ten co som tam dal ja je aj pre linux

            a hladal som: rar password recovery linux
            Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
            • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 18:36
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              axxo nedistribuje subory zpakovane a zaheslovane v rar. ak to tak je, tak je to fake a netreba to ani stahovat
          • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 18:20
            Avatar unknown Arch  Používateľ
            Co je RIA/MPAA ? ja som to mal ako link z webu na rapidShare a viem co to je, teda as to nieje ojeb
            • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 18:24
              123   Návštevník
              kamo radsej zadaj nazov stiahnuteho suboru do guglu a najdes heslo ako robit chujoviny so zistovanim hesla ... zatial som na kazdy zaheslovany archiv z rapidsharu hned nasiel heslo...omg
    • Re: Aké sú programy na zisťovanie hesiel v súbore rar 06.06.2009 | 18:13
      Avatar unknown Arch  Používateľ
      Us som si nasiel toto