Ctrl+Alt+"Char"

Sekcia: Konfigurácia 10.08.2005 | 19:47
Jaro Kos   Návštevník
neviete kde mozem aktivovat funkciu vpisovania Alt+Ctrl+Znak pre vpisovanie znakov ako napriklad zavinac pre slovesku klavesnicu, mam Suse9.3 a v ovladacom panelz som sa zial hrabal uz pridlho a bey tychto ynakov som uplne vyradeny..Dakujem
    • Re: Ctrl Alt 05.08.2005 | 11:57
      Avatar titanik mint  Používateľ
      slov. klav | znak AltGr-+ = ~ AltGr-ľ = ˇ AltGr-š = ^ AltGr-č = ˘ AltGr-ť = ° AltGr-ž = ˛ AltGr-ý = ` AltGr-á = ˙ AltGr-í = ´ AltGr-é = ˝ AltGr-= = ¨ AltGr-´ = ¸ AltGr-q = \ AltGr-w = | AltGr-e = € AltGr-p = ' AltGr-ú = ÷ AltGr-ä = × AltGr-s = đ AltGr-d = Đ AltGr-f = [ AltGr-g = ] AltGr-k = ł AltGr-l = Ł AltGr-ô = $ AltGr-§ = ß AltGr-ň = ¤ AltGr-& = < AltGr-z = > AltGr-c = & AltGr-v = @ (alt-64) AltGr-b = { AltGr-n = } AltGr-, = < AltGr-. = > AltGr-- = * kombinaciou Alt-(cislo na numerickej klav.) mozete tiez pisat rozne znaky
    • ascii tabulka 05.08.2005 | 11:59
      Avatar titanik mint  Používateľ
      • Re: ascii tabulka 05.08.2005 | 15:20
        101101   Návštevník
        vytukavanie podla ascii uz poznam s Win (Alt+ascii) ale moc nechapem tomu co si mi napisal sorry AltGr ??? ako Alt ja som myslel ci sa neda v linuxe nastavit aby napriklad pri stlaceni Ctrl+Alt+V b som dostal zavinac alebo Ctrl+Alt+X mriezku ..
        • Re: Re: ascii tabulka 05.08.2005 | 15:27
          Avatar titanik mint  Používateľ
          "AltGr" je pravy alt "Alt" je lavy alt
    • Re: Ctrl Alt 10.08.2005 | 19:47
      mato9   Návštevník
      stlac pravy alt+Znak ktory chces alebo pravy alt+3 pre mriezku apod...