ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!!

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.06.2009 | 21:38
Avatar Michal RedHat & Debian  Používateľ
Vazeni, vsak ked si precitate ten clanok na IT-News, Linux vysiel z toho vlastne dobre. Ci nemame argumentaciu? Treba vediet citat a nie dat si dve piva a penit :)))) A ked uz, tak im tam treba napisat, fundovanu odpoved. To je podla mna, ta spravna cesta, obhajoby Linuxu. A keby Linux nebol dobry a nerobil pokroky, tak by nebolo, ani takychto a im podobnych, priblblych clankov.

"S Pinguinom na vecne casy a nijak inak"
    • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 20.06.2009 | 21:52
      Peter2   Návštevník
      Lebo to nebolo zamknute kvoli tomu clanku, ale kvoli tomu volovy co urobil tu temu a rypal ako sproste decko lebo od nudy asi nema co robit. Lebo toto je server kde sa riesia problemy s Linuxom, zdielaju sa tu rozlicne poznatky a pod. a nie sa flamuje s pritivmy co nemaju co robit a trapne rypu. A vobec nechapem ako sa moze niekto pohadat kvoli pouzivanemu operacnemu systemu, kazdy nech si pouziva co chce a druhym nech da pokoj.
      • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 20.06.2009 | 22:12
        WlaSaTy   Návštevník
        Presne. Chalan si zle zapametal adresu pokecu a tak sem prispieval asi omylom.

        Keby tak napisal napriklad nieco rozumne. Uvidime aky bude cenovy rozdiel pri linuxovych verziach.
      • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 20.06.2009 | 22:16
        Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
        Plne suhlasim s Petrom2, ta tema ktoru zalozil ten T-pek bola uplne zbytocna a myslim si ze bola aj v nespravnej sekcii. Okrem toho kazdy spravny Linuxak vie pre a proti svojej distribucie, takze cela ta tema bola iba obycajne rypanie ...
        Moj nazor --> Admin dal spravne lock
        Slackware
      • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 21.06.2009 | 13:20
        Avatar xapoh Mint  Používateľ
        nedate mi link? chcem si aj ja precitat :) diky
        • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 21.06.2009 | 15:17
          Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
          Uz v nazve tejto temy mas napisana ako sa ta tema vola, cize Veľke nedostatky !!! a je o niekolko tem nizsie, staci sa len pozerat, tam mas vsetky linky ...


          Veľke nedostatky !!!
          Slackware
        • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 21.06.2009 | 16:16
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
          Neoplatí sa čítať, obyčajný pokus o flame. Mimochodom ten článok, na ktorý reaguje podľa mňa vôbec nezhadzuje Linux, je relatívne objektívny a hlavne z toho vôbec nevyplýva, že by Linux mál veľké nedostatky.
          • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 22.06.2009 | 02:17
            Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
            Presne ! :-)

            Linux je tam opisany ako kvalitny operacny system.. ktory (ako vsetko, co sa prirodzene vyvija) ma co na sebe riesit. Ja som len hladel a hladel a ziadne "velke nedostatky" nedohladel... :-D
    • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 20.06.2009 | 22:29
      Dragon   Návštevník
      Suhlasim s tym, co tu bolo napisane. Toto forum nema obhajovat Linux pred iynmi ludmi - toto forum ma pomahat pouzivatelom Linuxu, ci uz ide o zaciatocnikov alebo pokrocilych.
      • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 20.06.2009 | 22:58
        Avatar marian25 PCLinuxOS, Minime...LINUX  Používateľ
        Ten fešák si mal prečítať článok až do konca.

        "Skúsenejší používatelia nebudú mať problém ani s nedostatkom „off-line“ podpory, ani s alternatívami ku komerčným aplikáciám, pre skutočných začiatočníkov však aj tieto nedostatky môžu predstavovať značné problémy."

        A zrejme mu dalo dosť námahy že dokázal tento článok vôbec prečítať vo svojom komerčnom IE.

        Keď som videl ten názov, tak som sa zľakol, že čo sa deje.

        "Linux v súčasnosti nedokáže prehrať disky Blu-ray, pretože výrobcovia týchto diskov zakázali vytvorenie prehrávača diskov Blu-ray pre Linux."

        Nech si ich strčia niekam. Už ma tie spoločnosti riadne serú.
    • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 20.06.2009 | 22:55
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Súhlas, akurát som dočítal ten článok a nepripadá mi žeby chcel uškodiť Linuxu, podľa mňa je celkom objektívny,,,
    • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 20.06.2009 | 23:05
      Avatar rendolf ubuntu, mandriva  Používateľ
      plne suhlasim s vami vsetkymi toto nie je pokec, ale forum kde si maju pomahat a riesit problemy ludia ktory nieco vedia a maju uz skusenosty a nie niejaky trapko ktory nevie alebo nechape naco vlastne toto forum je tu provokuje a zaklada zbytocne temy.
    • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 20.06.2009 | 23:43
      Avatar Michal RedHat & Debian  Používateľ
      Iste, vsetci mate pravdu, len ked uz, tak som chcel poukazat na to, ze sa da, kde tam kade, odpisat a nie robit tu, vylevy srdca, ked sa to tu uz ocitlo. .
      Dalej uz nekomentujem.
      "S Pinguinom na vecne casy a nijak inak"
      • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 21.06.2009 | 00:51
        Avatar Jaroslav Štulajter Mandriva 2009.1  Používateľ
        No aj ja sa pripojim ale trochu inak, uz zo zasady nekomentujem fora na itnews a sme v rubrike pocitace atd. lebo jednoducho nemam na to silu (su tam take nazory ze si poviem "to im nevysvetlim, to sa neda"), nad cim sa tak obcas zamyslim je otazka "Kto vlastne moze pisat taketo clanky" a potom dalsia "ako by to muselo byt napisane aby som to prijal ako primerany clanok"- ci uz po odbornej stranke alebo po stranke osvetovej. Nepovazujem sa za absolutneho guru v linuxe ani za povolaneho aby som prave ja pisal dake clanky, no vyslovene ma seru tieto "fakty" alebo lepsie povedane polopravdy a skruteniny. Nenasiel by sa niekto z tejto komunity, kto by mohol napisat dake reakcie na dane clanky, kludne by to mohol byt aj mensi tim, aby clanok nebol subjektivny. Predsa len Itnews cita kopec ludi, od znalcov po beznich ludi ktori danym informaciam veria. Viem ze je tu par ludi co by mohli .... Co vy na to ?
        • Re: ADMIN preco zamyka temu ako Veľke nedostatky !!! 21.06.2009 | 16:24
          Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
          Myslim ze na serveroch ako itnews alebo zive sk/cz nema vyznam reagovat. Bud sa tam vyvola flame a niektori zo zastancov lin. tam zacne nadavat co je horsia reklama ako taky clanok alebo sa bude vysmetlovat a aj tak si budu win. tvrdit svoje.
          Je lepsie sa nezaujato vyjadrit a viac nereagovat.