Amarok global hotkeys

Sekcia: Konfigurácia 02.07.2009 | 23:14
Avatar Peter Barlik Gentoo  Používateľ
zdravim mam problem s global hotkeys v amaroku kym som pouzival verziu 1.4 tak som mal global hotkeys spojazdnene cez xbindkeys ibaze prechodom na verziu 2 sa nejako dcop pristup k amaroku vytratil cize ku funciam ako next play atd sa nedostanem

hw popis problemu mam inspiron 6400 ktory ma multimedialne tlacitka ktore mi nefunguju teda funguju len tie na ovladanie hlasitosti ak si tlacitka ako play chcem nastavit na nejaky prehravac tak mi sice funguju ale iba ak je dany prehravac v aktivnom okne ... :(

xbindkeys kody danych klaves zaznamenava

za kreativne riesenia veduce k nejakemu rieseniu vopred dakujem
    • Re: Amarok global hotkeys 03.07.2009 | 05:38
      ello   Návštevník
      Amarok2 je značne menej "dorobený" ako 1.4, teda asi by som najprv pozrel či požadované funkcie vôbec podporuje.
      • Re: Amarok global hotkeys 03.07.2009 | 10:45
        Avatar Peter Barlik Gentoo  Používateľ
        global hotkeys tieto moznosti pre amarok su ale ked im priradim klavesovu skratku tak ju berie len ak je dane okno aktivne to iste mi robila aj 1.4. ale tam sa to dalo cez nabindovanie klavesovej skratky na funkciu bez problemov odrbat ... je dost mozne ze je to v nejakom nastaveni klavesnice ale neviem zistit v akom a preco ... rozlozenie klavesnice som skusal zapnut kadejake vsetko co sa tyka dell aj generic a stale je to rovnake