Spustenie Windows only stránky v Linuxe

Sekcia: Konfigurácia 07.07.2009 | 12:47
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
Trapim sa (teda nie celkom ja) s problemom - ako otvorim konkretnu internetovu stranku?

Ide o univerzitnu stranku, ktora podla mojho pohladu "vypluje" nejake udaje z databazy. K tymto udajom nie je mozne sa dostat, a to ani cez Firefox, ani cez IE instalovane cez ies4linux. Ako presne to funguje a hlavne co sa da urobit aby to islo - to by som sa v tomto vlakne velmi rad dozvedel.

Zdrojovy kod ma v sebe hromadu javascriptov a vlozenych ramcov. v linuxe vsak vykresli iba pozadie.

Link: https://ais2.upjs.sk/ais/servlets/WebUIServlet?appClassName=ais.gui.vs.st.VSST178App&kodAplikacie=VSST178
    • Re: Spustenie Windows only stránky v Linuxe 07.07.2009 | 13:36
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Stránky univerzity musia byť podľa zákona prístupné bez ohľadu na systém. Predpokladám, že chyba je všade (nie len v linuxe). Ale ako tak pozerám na kód tak tým javascriptom vážne nešetrili. Mám taký pocit, že niekto totálne padol na hlavu (minimálne ten, kto javascript vymyslel).
    • Re: Spustenie Windows only stránky v Linuxe 07.07.2009 | 14:21
      Avatar denwerko Ubuntu,Gentoo,Debian  Používateľ
      esteze mame virtualbox... toto obcas vie dost nastvat
      • Re: Spustenie Windows only stránky v Linuxe 07.07.2009 | 14:25
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        nejde vobec vo windowse, takze virtualbox ti je na dve veci
        • Re: Spustenie Windows only stránky v Linuxe 07.07.2009 | 14:28
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          mne to vo windows v IE funguje. je to daky podivny formular
          • Re: Spustenie Windows only stránky v Linuxe 07.07.2009 | 14:31
            Avatar borg Fedora  Administrátor
            mne nie, testovane na ie 6, ff 3.0.11. viac som neskusal lebo mi to je jedno, pretoze tu stranku nepotrebujem...
    • Re: Spustenie Windows only stránky v Linuxe 07.07.2009 | 21:01
      igor   Návštevník
      ja mam problem s rozbehanim F5 network access plugin vo firefoxe. Potrebujem to na pristup do firemnej admin siete a zial funguje to iba v IE. Ajked podpora tvrdi ze to funguje na 32 bit Ubuntu, mne sa to nedari.

      btw. to je jedina vec ktoru by som aj potreboval a nemam na Linuxe. Napriek tomu dalej na nom ficim :)