SALX na USB

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.07.2009 | 18:44
Swist   Návštevník
Dobry den,

viem ze o tejto problematike sa uz pisalo, no moj problem spociva v tom, ze nemozem vytvorit bootovatelne USB pomocou bootinst.bat v XP - pouzil som uz rozne usb. Program mi spusti cmd s textom vyhladavania jednotky a nasledne mi vyskoci chybove hlasenie o tom ze nemoze najst usb. Po niekolkych storno mi jenotku najde so spravnym oznacenim a spyta sa kontrolnu otazku ci naozaj zmeny vykonat. Potvrdim lub. klavesou a nasledne vypise ze disk by mal byt bootovaci. Avsak k ziadnej zmene na disku nedoslo, teda bootovatelny nie je. Dakujem za radu
    • Re: SLAX na USB 20.07.2009 | 20:31
      matt   Návštevník
      co keby si to skusil na inom pocitaci? Mne to islo bez problemov. A hlavne z Linuxu :)))

      "Slackware forever"
    • Re: SALX na USB 20.07.2009 | 20:39
      matt   Návštevník
      mozes este sa pozriet aj na stranku Slaxu. Mas to aj v slovencine
      • Re: SALX na USB 20.07.2009 | 21:05
        Swist   Návštevník
        Skusim este to druhe PC, pripadne este raz stiahnem tar a vsetko zopakujem. Inak moze byt USB pre tento ucel sformatovane na fat32?
        • Re: SALX na USB 20.07.2009 | 21:36
          Swist   Návštevník
          Skusil som to aj na druhom PC, vzdy to iste - v jednotke nie je ziadna disketa, potom akoze to spravi... a tak dookola. Fakt neviem co s tym. Tiez pod xubuntu mi na dalsom PC ani nespustilo bootinst.sh. Neviem co robim, zle...
          • Re: SLAX na USB 21.07.2009 | 00:02
            matt   Návštevník
            Neviem, co robis zle, ale ja som nakopiroval na kluc, urobil som boot install z kluc, nastavil bios a fungovalo to. Skusal som to na troch pocitacoch bez problemov. Bola by moznost stiahnut si aktualny pak k vykonanie instalacie na usb. Vyzera to tak, ze ten pak nie je funkcny