Email klient

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.07.2009 | 00:15
Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
Zdravim uz to sem raz pisal a vsak pomoc mi nebola poskytnuta.
Potreboval by som na Ubuntu naficat nieakeho emailoveho klienta ako je napriklad Posta Evolution pre server post.sk ale neviem ako nato pls poraddte ..
Dost to potrebujem vzhladom nato ze casto vyuzivam e-maily.
    • Re: Email klient 24.07.2009 | 00:33
      Avatar peter s.   Používateľ
      hm, chceš aby sa tvoj mailový program pripájal na post.sk cez POP3 protokol?
      • Re: Email klient 24.07.2009 | 00:36
        Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
        Presne o toto mi ide aby som mohol cez program prijmat aj odosielat maily na serveri post.sk
        • Re: Email klient 24.07.2009 | 00:40
          WlaSaTy   Návštevník
          odosielat postu cez post.sk bez web interface, vidim dobre?

          To oni nerobia, odosielat mozes len cez tvojeho poskytovatela internetu.
          • Re: Email klient 24.07.2009 | 01:42
            l_barbarossa   Návštevník
            . odporucam vyskusat to odosielanie cez ISP (ktory ti pravdepodobne poskytuje aj mailove konto)
            . cize v tvojom ucte budes mat prijmanie posty cez pop3 z post.sk a odosielanie (pravdepodobne) cez smtp server tvojho poskytovatela
            . samozrejme, pre prihlasenie na tento smtp server uvedies mailovu adresu a heslo, ktore si dostal od ISP.
    • Re: Email klient 24.07.2009 | 00:37
      WlaSaTy   Návštevník
      Skus sa pripomenut v ktorom prispevku to bolo. Inak post.sk nepouzivam (ma malu schranku) ale google poradil niekolko navodov. Pozri si druhy odkaz, a nastav si odosielanie cez tvojeho poskytovatela posty. Ak ho nemas, tak si nejakeho hackni.
      • Re: Email klient 24.07.2009 | 00:40
        Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
        Do riti tak zas z toho asi nic nebude bo neivem co si mam hacknut a ako nato :(
        • Re: Email klient 24.07.2009 | 00:57
          Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
          ak som spravne pochopil z ich stranky, tak aktivaciu POP3 si musis zaplatit ...
          Slackware
    • Re: Email klient 24.07.2009 | 00:51
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      uz som to raz pisal (iny thread, mozno necitas). post.sk ma pop3 spoplatneny aj pre fyzicke osoby, to znamena, ze urcite maju aj technicku podporu. preco ju nevyuzit, ked si si to zaplatil
      • Re: Email klient 24.07.2009 | 01:05
        Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
        No nic teda tak si spravim mailovu schranku inde toto su svine ked za toto chcu prachy.
        • Re: Email klient 24.07.2009 | 01:15
          stando   Návštevník
          je to strasne...oni poskytuju sluzby a chcu za to zaplatit...
        • Re: Email klient 24.07.2009 | 01:19
          WlaSaTy   Návštevník
          1G, pristup cez pop3, max posta cca 15M (zle im to zaokruhluje) ma napriklad centrum.sk. pop3 som si teraz rucne overil, vylistovalo to index cca 500 emailov bez probelmu.

        • Re: Email klient 24.07.2009 | 01:28
          Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
          odporucam Gmail.com ide aj POP3 aj SMTP - mam odskusane a pouzivam SMTP na Thunderbird
          Slackware
    • Re: Email klient" 24.07.2009 | 13:54
      Avatar yetti Gentoo, CentOS, Sabayon  Používateľ
      co takto mutt?
      --<br/> Pekný deň a úsmev na tvári !!!