Windows 7 tema

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.08.2009 | 21:51
Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
Zdravim all viem ze tato tema bude dost kritizovana a taktiez viem ze o to budem mensia snaha mi pomoct, ale aj napriek tomu sa chcem opytat jestvuje nieaka tema do Linuxu zo vzhladom Windows 7 ?
Diky
    • Re: Windows 7 tema 09.08.2009 | 22:09
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Pre ake prostredie? Gnome, KDE4, KDE3.5, IceWM ... ?
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: Windows 7 tema 09.08.2009 | 22:15
        Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
        No najlepsie by bolo pre Gnome ak je to mozne aj s postupom ako to dosiahnut.
    • Re: Windows 7 tema 09.08.2009 | 22:21
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      OMG
      http://lmgtfy.com/?q=windows+7+theme+for+GNOME

      a pri kazdom je aj postup (zvycajne) ...
      Slackware
      • Re: Windows 7 tema 09.08.2009 | 22:30
        Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
        Tak takto som si to dal vyhladat ale nepomohlo mi to lebo tie temy mi nesli .
        • Re: Windows 7 tema 09.08.2009 | 22:32
          Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
          Tak napis ktoru temu si skusal (linku), postup, ktorym si ju instaloval, chybove hlasky, logy a samozrejme nezabudni aj na verzie prislusnych softverov.
          Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
          • Re: Windows 7 tema 09.08.2009 | 22:35
            Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
            Windows 7 plastic theme for Ubuntu , a skusal som ju skopcit do adresara usr/share/themes .
            Chyby asi tak ze v ponuke pre vyber temy bola bleda a nesla pouzit .
            • Re: Windows 7 tema 10.08.2009 | 00:36
              l_barbarossa   Návštevník
              1. treba to rozbalit a nie skopcit
              2. /usr/share blabla je systemovy adresar, ktory netreba zasierat pokusnymi instalaciami, tam si instaluj overene temy, aj to v pripade, ze temu chces vyuzivat na viacerych uctoch, v ostatnych pripadoch staci adresar ~/.themes
              3. ale radsej to skus nasledovne:
              - ten archiv skonvertuj/preuloz na SevenPlastic.tar.gz archiv
              - a pretiahni ho do okna v nastaveni vzhladu Gnome - zalozka "Theme" (aka gnome-appearance-properties)
    • Re: Windows 7 tema 10.08.2009 | 00:42
      Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
      http://www.linux-xp.com/
      je k tomu cela distribucia :)
      • Re: Windows 7 tema 10.08.2009 | 20:28
        Vladimir   Návštevník
        Diky pozeral som to Linux Xp Desktop a odradilo ma to ze je to platena distribucia a a kedze je Linux väcsinou zadara netuzim po nejakej piratskej verzii.
        • Re: Windows 7 tema 10.08.2009 | 21:18
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          ak hladas nieco windowsovite, mozes pozriet napriklad linspire. aktualna verzia je ale velmi stara.

          osobne by som neodporucal asi ziadnu distribuciu imitujucu windows. je lepsie dat si niektoru zo znamejsich a uz si to graficky upravovat. ked som zacinal s gnome, okamzite som si robil jeden panel dole tak ako na windows. postupom casu som vsak zistil, ze dva panely su fajn :)
    • Re: Windows 7 tema 10.08.2009 | 21:18
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
      Všetky témy sú na gnomelook ale je aj Lahynux (v 9.06), ktorý je presnou kópiou W7 ale dlho sa sťahuje...
      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?