Používa niekto tu Lunar Linux?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.08.2009 | 14:54
Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ
Zdar. Chcel by som zistiť či niekto používa tu, ktorý codíte na toto forum Lunar-Linux? Chystam si ho po dlhsej dobre nahodit a mam par otazok.
    • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 16:50
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      nic v zlom lukas, ale testovat 14 distribucii tyzdenne je trochu menej ako zdrave :)
      • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 17:03
        Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ
        za tyzden? uz bezim tyzden na windows xp a som spokojny ale chcem linux koli tomu ze tu mam lepsie prostredie pre moje pokusy (hlavne programovanie).
        • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 17:06
          Avatar LukoV Zenwalk~CRUX~OpenBSD~Haiku  Používateľ
          a ešte dodam, že jedine distro vdaka ktoremu stale pouzivam linux je zenwalk.. lebo je jednoduche nie je v nom bordel ako v ubuntu resp. debianovi (myslim tym etc skripty atd.) a vsetko v nom funguje a som spokojny aj s balickovacim systemom.
          • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 18:05
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            ked sa paci zenwalk, tak ho pouzivaj. podla nasej komunikacie cez IM vsak skusas uplne vsetko mozne. od spominaneho windows cez mandrivu, greenie, ubuntu, debian, slackware, zenwalk, crux, arch, nejake tie BSD-cka a vela vela dalsieho. uz by si mohol niekde zakotvit :)
            • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 18:08
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              a to ta serie, ze skusa? vsak nech skusa.
              • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 18:12
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                nie nehneva, len trochu reagujem. asi sa zas radsej jemne "stlmim"
                • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 19:43
                  Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
                  tak lebo co je na tom, ze nieco skusa? mozno, ze hlada tu spravnu distribuciu, ktora bude az 76. v poradi. hlavne, nech najde.

                  a co je s lunarom? nieco nejde?
                  http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"
                  • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 22:25
                    skywaker   Návštevník
                    lebo som nespokojny z vecsiny linuxov su same nedorobky. preto mam rad Zenwalk, freebsd lebo za nieco stoja.. noflame.. len odpoved.. preto mam aj teraz windows
                    • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 22:31
                      tomino   Návštevník
                      pripajam sa k tebe...
                  • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 22:43
                    skywaker   Návštevník
                    len som chcel vediet ako to je z podporou usb klavesinc u usb pred tym nez stiahnem..
                    • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 17.08.2009 | 22:52
                      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                      skus si pozriet na distrowatch ake verzie balikov ma posledna verzia. cim novsie jadro, tym lepsia podpora roznych novych zariadeni
                      • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 18.08.2009 | 03:58
                        Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
                        Zamykam tento podstrom, lebo nejaky naruseny jedinec tu neustale vesia prispevky totalne nesuvisiace s temou. Tema je nadalej otvorena, takze kazdy, kto ma co povedat k povodnej otazke ohladom Lunar Linuxu, ma moznost zacatim noveho podstromu, resp. odpovedou priamo na otazku.
                        Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: Používa niekto tu Lunar Linux? 18.08.2009 | 16:06
      Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
      USB klavesnica ide - je nejaky dovod, preco by nemala ist?
      http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"