Ubuntu a Firefox pismo

Sekcia: Konfigurácia 24.08.2009 | 23:52
Ubuntu a Firefox pismo   Návštevník
Dobry den, stala sa mi neprijemna vec. Zmenil som temu (Gnome) a nainstaloval som si Mac4Lin temu, avsak to len take skusanie.

Potom som zmenil temu spat na Human, avsak podzubal sa mi Firefox, konkretne nastavenie pisma. Uz som skusal nastavit ho presne tak, ako bol predtym, ale nepomaha.

Stale je to ine pismo ako bolo predtym, uz nie je take pekne a bolia z neho oci.

Nastavenie pisma bolo defaultne od instalacie Ubuntu. Toto defaultne pismo chcem dostat napsat, avsak uz som preinstaloval firefox, zmazal prieconok /home/.mozilla...nic nepomaha.

Kde su este ulozene konfiguracne subory, ktorych premazanim by som dostal defaultne nastavenia? Dakujem.

PS: Pismo v Gnome je take ako aj predtym, cize stale pekne, zlobi iba Firefox. :-)
    • Re: Ubuntu a Firefox pismo 25.08.2009 | 01:19
      Avatar rolec Archlinux, Ubuntu  Používateľ
      skus cez synaptics dat complete removal firefoxu to by malo odstranit aj konfiguraky a potom dat cisty install
      pripadne preinstalovat/znova nainstalovat/povolit ak je nahodov zakazane ubuntu firefox modifications addon
      :(){ :|:& };:
      • Re: Ubuntu a Firefox pismo 25.08.2009 | 01:39
        Pismo   Návštevník
        Ahoj.

        Skusal som uz complete removal hned, ked som ho preinstalovaval, odinstaloval som dokonca aj ten addon a aj firefox-gnome-support. Nic nepomaha. :-(
        • Re: Ubuntu a Firefox pismo 25.08.2009 | 04:21
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          skus zmazat .mozilla. alebo este lepsie skus ho premenovat na .mozilla2
          • Re: Ubuntu a Firefox pismo 25.08.2009 | 10:51
            Pismo   Návštevník
            Uz som ho zmazal. Na co je lepsie ho premenovat?

            Nepomaha ani to.