Ta prava

Sekcia: Ostatné 12.08.2005 | 16:33
TomiT   Návštevník
.Po dlhom hladani a skusani som nasiel tu pravu distribuciu vhodnu pre uzivatelov prechadzajucich z win. Zatial sme ju nainstalovali ludom a zda sa ze je to to prave orechove. Pretyo to sem davam aby si ju pripadne vyskusali aj druhi. Vola sa PCLInuxOS P9.1. Je zalozena na rpm balickoch ale cela sprtava systemu je perfektne vyriesena a aj vyber aplikacii je super
    • Re: Ta prava 11.08.2005 | 17:50
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      ale zase nie je az tak velmi rozsirena, takze medzi uzivatelmi bude mensia podpora
      • Re: Re: Ta prava 11.08.2005 | 17:58
        TomiT   Návštevník
        Osobne by som typoval ze vo verzii 1 sa stane platenou distro ale o to nejde. Nema problem so zelezom a uzivatelom sa paci lebo fakt prechod z win je bezbolestny a graficky ide nastavit uz takmer vsetko. Mal som zalusk na Mepis ktory sa taha tymto smerom a ma lepsiu uziv podporu ale nepacilo sa mi ze to co v minulej verzii fungovalo teraz robi prob a proste jedno opravili a druhe zase prestalo fungovat.
    • Re: Ta prava 11.08.2005 | 18:04
      titanik   Návštevník
      mne sa zapacilo Suse a to som skusal viac distribucii ale tato bola aj pekna automaticka ftp instalacia
      • Re: Re: Ta prava 11.08.2005 | 18:12
        TomiT   Návštevník
        Suse bolo celkom fajn ale obcas na niektorych masinach nam nechcelo vypnut stroj . Aj so softom to bolo trocha tazsie. A bol fest pomaly.
        • Re: Re: Re: Ta prava 11.08.2005 | 21:08
          Nyo   Návštevník
          Neviem co mate proti suse je nahodov slkvele pdla mna bol skor problem v rychlosti balikov je az az. No ale na druhej strane so suse je problem s audiom a videom ale inac je fajn distibucia....
          • Re: Re: Re: Re: Ta prava 11.08.2005 | 22:00
            TomiT   Návštevník
            Nemam nic proti suse. Na novsich strojoch v pohode na par starsich strojoch bol problem s restartom a vypnutim. Ale to je jedno. Toto som tu zacal len kvoli upozorneniu ze taketo nieco existuje.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ta prava 12.08.2005 | 15:01
              Avatar cobain SUSE  Používateľ
              Daj sem prosim ta link kde sa da stiahnut nejake iso, a mas to overene ze potom to ide nainstalovat
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ta prava 12.08.2005 | 15:30
                TomiT   Návštevník
                Ich domovska stranka je http://pclinuxos.org/ . Tam najdes linky na stahovanie. Instalacia je uplne bez problemov.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ta prava 12.08.2005 | 16:33
                  cobain   Návštevník
                  dik idem to tam popozzerat