BA ubytko

Sekcia: Ostatné 20.09.2009 | 17:55
Avatar Tommy Angelo   Používateľ
cavte, je to troska prastena tema ja viem. Ale nudzova situacia si vyzaduje nudzove riesenia. Nedostal som intrak. Nie je tu niekto taky kto je napr. na SD Mladosti, SD Sturak, SD A3-iove domky, SD Mlada Garda, SD Druzba a pod, kto by hladal nahradnika? Idealne ubytovanie = v Mlynskej doline, alebo v Karlovej Vsi. BA samozrejme. Thanks people
    • Re: BA ubytko 28.09.2009 | 00:00
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      ak by som bol blavak, tak by som ta rad ubytoval. no bohuzial, uplne iny kusok slovenska :(
      • Re: BA ubytko 28.09.2009 | 03:34
        Elf   Návštevník
        A to je presne to, čo Tomy chcel počuť....
        • Re: BA ubytko 28.09.2009 | 12:00
          Elven   Návštevník
          aj ja by som ta rad ubytoval ale byvam v inej casti slovenska tak nic. ale ak by si chcel byvat v Komarne tak ta ubytujem
          • Re: BA ubytko 30.09.2009 | 18:44
            burlak   Návštevník
            Ja som vzdy mislel ze Elven a Stano je ten isty clovek...
            Normalne je moj sen zistit ci su prispevky zo stejnej IP pisane...
            • Re: BA ubytko 30.09.2009 | 18:53
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              Elven som za normalnych okolnosti ja a to na roznych strankach. Tu sa ale nasiel niekto, koho bavi pisat blbosti pod mojim nickom. kazdy spravca Ti povie ze je to niekto uplne iny. A sam by som rad vedel ktore dieta sa hra na hrdinu.

              nick Elven som si zaregistroval, nech sa daky podvodnik neregne pod mojim nickom. na tejto stranke pisem cez moje cele meno a priezvisko, nepouzivam tuto prezyvku.
            • Re: BA ubytko 30.09.2009 | 19:01
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              Uz som parkrat pisal, ze IP registrovaneho Elvena (cize praveho stana) a neoriginalneho je rozdielna (aj provider)
      • Re: BA ubytko 29.09.2009 | 01:30
        Avatar Tommy Angelo   Používateľ
        dakujem Ti za velkorysu ponuku. Keby by som nemal kde byvat v takej lokalite, kde by si bol poblizku, rad by som sa pristahoval =)

        Tiez nie som blavak, ani nim nechcem byt, len tam studujem. Moj najnovsia situacia sa uz ustaluje a vypada to ze temu uzatvaram, lebo intrak je isty.

        Este raz dakujem