Elements for Compozit

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.09.2009 | 16:36
Avatar Miro Archlinux  Používateľ
Prajem dobry den chcem sa spytat ci uz niekto z vas skusal pluing pre compozit Elements rozhodol som sa ho skusit stiahol som si ho spustil instalaciu no vzdy mi to stuhne pri tomto

/usr/bin/compiz.real (video) - Warn: No 8 bit GLX pixmap format, disabling YV12 image format

potom som vypol vsetky efektny resetol som ubuntu a nabehlo mi to uz potadial

/usr/bin/compiz.real (video) - Warn: No 8 bit GLX pixmap format, disabling YV12 image format
Couldn't find a perfect decorator match; trying all decorators
Starting gtk-window-decorator

su tu len posledne riadky vsetko preslo pravdepodobne dobre no pritomto to stuhlo a nikdy sa dalej nepohne mam sice grafiku Intel GM965 compozit mi funguje no v X11 som ovladace pre moju grafiku menil je to zmenene na

Section "Device"
Identifier "Configured Video Device"
Option "AccelMethod" "uxa"
EndSection

Nestretol sa niekto uz z podobnym problemom ? ako nestuhne to tak ze sa system nehne len sa dalsie prikazy uz nevykonavaju zastavi sa to pri tomto a pri stlaceni enteru sa zrusi instalacia ....
    • Re: Elements for Compozit 05.10.2009 | 14:46
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Denno denne si môžeš na fórach prečítať že s inteláckou grafikou je to teraz v Linuxe na ......, takže keď Ti to pred tým išlo patril si medzi tých šťastnejších, skús nahodiť naspäť pôvodný konfigurák a dúfať že to pôjde.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: Elements for Compozit 05.10.2009 | 19:28
        Avatar Miro Archlinux  Používateľ
        Ano Prepacte za spam prosimvas ale bola to moja chyba stacilo rr systemu a potom ta moznost v konfiguracii bola ako mne 3D atd funguje viem si to uz rozchodit nemam z tym problem na roznych intel VGA len z tymto efektom lebo to je zasuvny pluing ale uz to funguje....