CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ???

Sekcia: Aplikácie & Desktop 01.10.2009 | 20:43
hejo   Návštevník
preco vymazavas odpovede ???? ked to pisem tak si to asi zasluzia nie ? to nieje prvy krat co si vymazal moje odpovede.... laskavo s tym prestan, si trapny !!!
    • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 01.10.2009 | 21:49
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      1. porusujes pravidla
      2. ludi s admin pravami je tu viac
      3. bol asi dovod na zmazanie
      4. krot sa a zmierni slovnik
      • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 01.10.2009 | 22:04
        vfvdv   Návštevník
        5. asi som mal dovod odpisat nieco
        6. uzivatelia sa nekrotia a ja sa mam ?
        7. nic som neporusil. len vy si robite co chcete !
        8. maj ma rad
        • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 01.10.2009 | 22:16
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          nerobime si co chceme, ver mi, ze nas nebavi mazat komentare, ale tu bol utok a nik z nas teraz nevie, vo co go ... hlavne, ze ty si big boss, ktory nie je schopny sa zasregistrovat a vystupovat pod svojou prezyvkou a stat si za svojim.

        • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 01.10.2009 | 22:18
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          a vobec tomino, preco si v jednej diskusii kludny a slusny a tu na nas nadavas?
      • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 14:52
        ARny   Návštevník
        nebolo by lepsie tu zaviest trochu aj demokraciu. Nieco na sposob ranku o ktorom budu uzivatelia hlasovat. Malo by to dve vyhody:
        1)prispevky ktore su o nicom pripadne plne vulgarizmov by boli znevyhodnene v zobrazeni
        2)clovek by okamzite vedel ktora odpoved na jeho otazku je najlepsia a nemusi sa zbytocne zaoberat balastom
    • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 01.10.2009 | 22:12
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Ahoj.

      Ktoré odpovede, v ktorom príspevku (?), musíš napísať konkrétnu tému.
      Po správnosti by mal príslušný administrátor, ktorý je prinútený zmazať nevhodný (alebo vulgárny) príspevok aj napísať v danej téme. že tak učinil.
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 01.10.2009 | 23:18
        Elf   Návštevník
        Nie je to zlý nápad...
      • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 02:30
        Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
        Idealne by bolo, ak by sa dali editovat prispevky a v nich by sa dali vymazat vulgarizmy alebo proste napisat, ze bol zmazany pre to a to. Takto obcas repostujem cely prispevok ale bez vulgarizmov, ktore su v pravidlach jasne zakazane, no je to potom pod mojim menom, co sa mi velmi nepaci. Nema niekto trochu casu to dokodit do shakala?
        Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
        • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 15:11
          Roberto Silva36   Návštevník
          Čo furt máte s týmto pribrzdeným šakalom ?. Nahodte si nejaky schopný CMS a je po paráde, ako sa drbať s kodom...
          Cely linuxos.sk je maximálne neprehľadný
          • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 15:45
            Elf   Návštevník
            Aj s tymto súhlasím.

            Je mnoho voľne dostupných OPENSOURCE riešení, kde sa dajú vulgarizmy blokovať náhradnými slovami, editovať príspevky s ponechaním zdroja i autora s len poznámkou, i kopec iného. Niekde som tu zazrel že sa niekto smial nad riešením PHPBB fóra na LinuxSR, ale to, že plní svoj účel si asi nik nevšíma. Tu sa vystatuje shakalom, ktorý stojí za zmienku len pre pekné meno. Funkčnosť tohoto fóra je značne obmedzená a nepostačuje pre používanie v tejto dobe. Vrátané ľudí, ktorý toto fórum navštevujú. Vymazavanie príspevkov je tu obľúbené, i mne sa stalo že mi niekto vymazal príspevok. Neprehľadnosť ani nevravím Hľadanie je neužitočné, Databáza znalostí je maximálne roztrúsená. Proste kopa hovna. Sorry za výraz. Aspon si to prečíta niektorý admin, keď už vymažete kritiku, pravdepodobne.
            • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 15:48
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              nechapem, nazyvas to hovnom a aj tak sa sem vracias. rad sa hras s hovnami?
              • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 21:44
                Elf   Návštevník
                Nuz co uz s tebou :-D ty asi rad zijes v "hovnach".

                eMDI prepac mi za tento attack. Mozes prosim ta upresnit, ze nemyslis mna ako typka, ktory vystupuje pod IP z wifi providerom od ZA? Aby bolo jasne, ze ide o dvoch rozdielnych ludi ktorym vadi jedno.
                Tomas Srnka...vrat sa spet, bez teba to nema uroven!
                • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 21:53
                  Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
                  Tomáš mal svoje dôvody aby odišiel. A povedzme to rovno - jedným z nich je aj úroveň užívateľov. Keď niekto riadi takýto portál vo voľnom čase a ľudia mu za to ešte nadávajú tak je asi jasné, že sa mu nebude chcieť pokračovať.
                  • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 23:38
                    Elf   Návštevník
                    jedným z nich je aj úroveň užívateľov.
                    bohužial, suhlasim. ale znovu by sa tu omlela diskusia na temu ktora tu uz je, tak aj rychlo skoncim.


                • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 22:06
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  ani nie. len ti nerozumiem. vriezkas, ze to tu je ako hovno, ale predsa sem chodis dristat. takze ...
                  • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 00:02
                    Avatar chatpall   Používateľ
                    to vies eterickych rozpravkovym bytostiam je tazko rozumiet, hlavne ked sa staraju do veci ktore v kralovstve nestretnu
                    NERUSTE TENTO UCET!!!
                  • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 00:29
                    Elf   Návštevník
                    Hore som citoval...platí to i na teba...Myslíš si že dodržiavaš kódex fóra, či jeho pravidlá a že sa tu môžeš rozkrikovať. Nikdy si nedáš povedať, že robíš chybu, lebo si asi jedináčik alebo ťa nik nemá rád. :-) nuž....neuškodilo by i pár "4972" prečítať si pár uverejnených pravidiel.

                    Odpovedz: Na teba pravidla fóra neplatia? Dodržuješ ich?
                    • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 00:42
                      Avatar borg Fedora  Administrátor
                      nuz co povedat, odhalil si ma. co je asi fajn, lebo sa ti bude dnes lepsie spat a nebudes to musiet predychavat ;)
                      • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 02:04
                        Elf   Návštevník
                        jeej..len sa nerozplac...:D
                        • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 02:11
                          Avatar borg Fedora  Administrátor
                          si v koncoch? ;)
                • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 22:45
                  Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                  nie, to bolo na autora temy.
              • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 02:08
                Elf   Návštevník
                A vlastne: Databáza znalostí je maximálne roztrúsená. Proste kopa hovna.
                a tym tvoja reakcia je bezpredmetna, pretoze nedokazes pochopit ani obsah prispevku...LOL
                • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 02:13
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  nuz co, jeden moj bezpredmetny prispevok ku tvojim desiatkam bezpredmetnym. to percento je zanedbatelne ;)
                  • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 02:38
                    Elf   Návštevník
                    K desiatkam? :D dokonca si zly i v matike.
                    • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 02:42
                      Avatar borg Fedora  Administrátor
                      trapne reakcie
                      • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 03:01
                        Elf   Návštevník
                        Quote your own - Si v koncoch :D
            • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 00:43
              Roberto Silva36   Návštevník
              Je to veľká škoda, že kapacita ľudí okolo Linuxu sa triešti, podobne ako tisíce distier Linuxu. To ich máme na Slovensku tak veľa ?..., že pomaly každý si založí vlastnú stránku, ale ani jedna nebude taká dokonalá ako napr. táto.
              Je tu množstvo dobrých článkov, dobrých rád, dobrých odborníkov, čo Linuxu rozumejú... ale mať stránku v tejto podobe do budúcnosti, tak to skôr potencionálneho usera od Linuxu skôr odradí, ako pritiahne.
              Preto by sa mal hl. majitel stránky linuxos.sk p. Hucko vážne zamyslieť ako ďalej.
              Musel by som iba opakovať množstvo pripomienok, ktoré tu už odzneli, ... tá najvážnejšia by bola - okamžitý prechod na nejaký OpenSource CMS.
              Stránka sa stane prehľadnou, s dobrým fórom, a konečne aj s kvalitným dizajnom. Okamžite by sa vyradilo množstvo hulvátov a arogancie z príspevkov, tých ktorí sa nevedia správať nech si idú svoje psychologické komplexy riešiť na iné stránky.
              Určite by som ja začal s novým dizajnom a napr. CMS Drupal.
              totj moja pripomienka
              • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 00:48
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                p. Hucko uz nema s LinuxOS.sk tak rok a pol nic spolocne. Urcite by som nezacal s CMS Drupal a ani Joomla!... ale to je na rozhodnuti uz niekoho ineho.
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
              • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 01:16
                Elf   Návštevník
                Uz to tu bolo spomenute dnes
                linux.nfo.sk - opensource riesenie
                linuxsr.zaridi.to - opensource riesenie

                Ja by som absolutne nemal s tymto forom problem, ak by bolo funkcne (dostatocne) Hľadať, Usporiadaná databáza znalostí a žiadne anonymné príspevky. Proste registrácia. To nie je tak veľa predsa!

                • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 10:33
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  ak chces aby neboli anonymne prispevky, tak preco si sam anonymnym a nezaregistrujes sa? :)
          • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 17:30
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            pis uz konecne pod jednym nickom a nie pod milion prezyvkami, ked uz mas wifi providera zo ziliny ...
          • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 02.10.2009 | 18:30
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            nadavat sa da lahko, pridat ruku k dielu je vsak vzdy tazsie. hlavne pre ludi s malym mozgom a velkymi ustami
    • Re: CO VYMAZAVATE ODPOVEDE TY DEBILNY ADMIN ??? 03.10.2009 | 10:59
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      KEDZE SA DISKUSIA UZ ZVRHLA LEN NA UTOKY, ZAMYKAM JU!!!