glass view a lišty

Sekcia: Aplikácie & Desktop 31.10.2009 | 13:50
Avatar dudulko   Používateľ
Zdaravin vas,
vcera som sa rozhodol nainstalovat Ubuntu, ale strasne sa mi to zacalo pacit. Rychly notebook ziadne vírusy atd. Sice som medzi vami ten najväčší lajk, rad by som sa niecomu priucil. Mohli by ste mi pomoct, uplne debilne lajcky vysvetlit ako si vytvorit vlastnu listu tzv. Scale?Ďa lej by som sa vas rad opytal, ak dam restartovat notebook ubuntu mi ho nerestartne ale normalne vyplne a asi po piatich sekundach sam zapne. Cize nejde o plynuly restart ale vypnutie/zapnutie. VAZNE SI CENIM VASU POMOC A KAZDEMU ZA NU VOPRED DAKUJEM, dufam ze ma prijmete medzi seba, ehh :o)
    • Re: glass view a lišty 31.10.2009 | 14:10
      Avatar dudulko   Používateľ
      taktiez neviem nastavit priehladnost terminalu a ani okien ktorymi kurzorom mysky hybem ... pls mozte. som odkazany iba na normal pouzivanie mysi nie na prikazy, ale rad niecomu novemu priucim. vdaka
      • Re: glass view a lišty 31.10.2009 | 15:09
        Avatar Castler OpenSuse 12.1 KDE4.7  Používateľ
        Zdravim,
        mozno hlupa otazka, ale mas zapnute efekty?
        Viem, že nič neviem.
        • Re: glass view a lišty 31.10.2009 | 16:59
          Avatar dudulko   Používateľ
          ano efekty mam zapnute, lebo ak napr. hybem s oknom tak sa vlni. efekty mam nastavene na maximum, aby sa aspon troska vyuzila moja gigova grafika, heh. netreba tam nahodou nainstalovat nejaky upgrate? Neviem ako sa nastavi ta lista a ten glass effect. Mam aj KDE, na nom to uz mam predvolene, ale rad by som to skusil aj s GNOBE. Dakujem