Nvidia GeForce 8600M GS v Notebooku (chybná)

Sekcia: Hardware a Drivery 02.11.2009 | 02:02
Elka3no   Návštevník
Ahojte all, mozno to bude zniet hlupo ze mometalne bezim na hliste a ziadam o pomoc, ale lin komunita mi uz neraz pomohla a ste mi najblizsi... toto otazocku som uz hodil na inom fore ale nikto sa nevyjadril .... takze sa pokusim aj sem ... za kazdu pomoc a radu vopred dakujem

ctrl+c and ctrl+v

:som majitelom tohto notebooku

http://reviews.cnet.co.uk/laptops/0,39030091,49294448,00.htm

ktory bude mat za cca 4 mesiace 2 roky. Problem je ze bol zakupeny v U.K. a tam ako poniektory viete je zaruka len jeden rok, a teda uz davnko skoncila.

Problem je v grafickej karte Nvidia GeForce 8600M GS
Opis problemu : Rozbil sa mi obraz zacala hadzat divne farby a notebook sa dostal do stavu ked prestal reagovat, skusil som preinstalovat ovladac ale nepomohlo, preinstaloval som vistu ale taktiez nepomohlo, skusil som taktiez Kubuntu a slo bez problemovo do casu kym som nenainstloval originalny ovladac od NVIDIE, takze vysledok bol ten isty... Terazm ma o5 vistu s tym ze nemam nainstalovany ovladac od nvidie ale ten z MS karta momentalne vykazuje 14MB ale je to malo pretoze sa neda na tom poziet ani film.

Takze je viac nez jasne ze je to vadna karta... na inom fore som sa dopracoval k tomu ze je vseobecne zname (a Nvidia sa za to ospravedlnila) ze osmickova rada pre notebooky je vadna a po case proste odide (jadro nevydrzi caste zahrievanie sa a chladnutie).

Som ale presvedceny ze to nieje moja chyba ze odisla a ze aj napriek tomu ze mi zaruka uz davno skoncila by za to mal niekto niest zodpovedost ked je zname ze karta len tak odide....

Chcel by som sa teda opytat ci s niecim podobnym tu nemate skusenosti a na koho sa obratit a dozadovat sa spravodlivosti a to na predajcu, vyrobcu alebo samotnu NVIDIU ?
Popripade na co presne apelovat, sku formu komunikacie zvolit nahnevany zakaznik alebo slusny zakaznik ake s tym mate skusenosti.... ?
    • Re: Nvidia GeForce 8600M GS v Notebooku (chybná) 04.11.2009 | 23:37
      Maky   Návštevník
      Neviem myslim si ze neuspejes asi nikde teda pokial NVIDIA nepriznala ze su tie karty zle. Aj ked si teda myslim ze keby to priznala asi by ich musela vymienat. Inak mam tiez NV8600 a odisla za 1,5 roka este ze mam NBD zaruku.
      • Re: Nvidia GeForce 8600M GS v Notebooku (chybná) 01.12.2009 | 18:30
        magnat5   Návštevník
        no mne k tomu dolso vcera pri hrany call of duty warfare 2 a tiez mam ten isty notebook zakupeny tiez v anglicku..asi som v prdeli