nechce bootovat instalator

Sekcia: Ostatné 19.08.2005 | 21:15
rooter   Návštevník
stiahol som si cd debian a dam ho do menchaniky a neche mi to nabutovat. napaloval som to ako track-at once - vadi to? naploval som to cez inter video disc master. nechcem dosrat druhe cdcko tak mi poradte ako secko nastavit
    • Re: nechce bootovat instalator 16.08.2005 | 22:39
      peter golis   Návštevník
      co je to za iso? odkial pochadza? bolo stiahnute korektne? sedi kontrolny sucet? je zapnute bootovanie z cdrom? sice nepoznam intervideodiscmaster a ani neviem naco je vhodny, ale v pripade nudze pod windows pouzivam cdrecord. je dostupny pre vela operacnych systemov.
      • Re: Re: nechce bootovat instalator 16.08.2005 | 23:09
        rooter   Návštevník
        iso je urcite spravne lebo bolo cez filezilu a sedi kont. sucet. urcite bolo korektne. bootovanie s cdrom je zapnute, ved to napisalo searching for boot record from cdrom ked sa to zapinalo. aj v biose som to kukol
        • Re: Re: Re: nechce bootovat instalator 16.08.2005 | 23:44
          Peter Golis   Návštevník
          vadit by to nemalo. ja osobne sice vypalujem datove cdcka pomocou disk at once, ale ajtak sa vypaluju cez sao (session at once). inac ten vypalovaci software je co zac? dokaze pracovat s normalnymi iso subormi? neznehodnoti ich? na akej rychlosti to bolo vypalovane? co sa tyka mechaniky, kedy bola posledne cistena? totizto pri vytvarani startovacieho cdcka je vyslovene potrebne aby precitala vsetko na prvy krat. a korektne. a ak clovek vypaluje na starsej vypalovacke vyssou rychlostou na menej kvalitne media, tak je vysoka pravdepodobnost ze sa to vypali zle.
          • Re: Re: Re: Re: nechce bootovat instalator 17.08.2005 | 15:35
            rooter   Návštevník
            ten program som dostal k mechanike. ta mechanika je nova. asi sa nato vy** a dam tam nera... ked som zapol program tak vo vybere rychlosti boli vsetky od 2x po 52x ale ked som zasunol cd tak tam ostali len po 40x cize predpokladam ze ten program si rychlost cd zistil. ten program vyzera dost neprofesionalne (pre takych zaciatocnikov). asi tam dam nakonec naozaj nera...
            • Re: Re: Re: Re: Re: nechce bootovat instalator 17.08.2005 | 15:48
              rooter   Návštevník
              hura! stary dobry nero... napalilo sa to hned na prvy krat... :D
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: nechce bootovat instalator 17.08.2005 | 23:28
                peter golis   Návštevník
                btw: aspon vieme preco ten program davali zadarmo. ale uz nevieme preco ho davali k mechanike. ale to sa asi nikdy nedozvieme.
    • Re: nechce bootovat instalator 19.08.2005 | 21:15
      matt   Návštevník
      zle napalene, musis tvrdo BURN.