Win7 and Ubuntu 9.04

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.12.2009 | 20:39
Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
Cavte All...
Sorry za tuto otazku ale poslednej dobe nemam cas cekovat po nete ci je mozne mat multiboot Win7 a Ubuntu 9.04.
Tak sa to pytam vas ci ma stym niekto nejaku skusenost ...
Diky za pochopenie a odpovede,
    • Re: Win7 and Ubuntu 9.04 10.12.2009 | 21:44
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      samozrejme. keby to nebolo mozne, tak by dostal microsoft najvyssiu pokutu v jeho historii od protimonopolnemu uradu.

      urcite je dobra vec instalovat najskor windows a linux az potom, ako druhy system.
      • Re: Win7 and Ubuntu 9.04 11.12.2009 | 17:41
        Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
        a preco si nemozme nainstalovat linux ako prvy? aj do toho sa mrkvosi tlacia... chcu byt vo vsetkom prvy... ja by som im doprial tu pokutu :D
        Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
        • Re: Win7 and Ubuntu 9.04 11.12.2009 | 17:50
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          mozes nainstalovat linux ako prvy - staci potom obnovit zavadzanie systemu. aspon pri starsej verzii winxp to tak bolo, ci je v novsich verziach daky "bonus", tak to neviem
          • Re: Win7 and Ubuntu 9.04 11.12.2009 | 17:56
            Avatar rolec Archlinux, Ubuntu  Používateľ
            aj pri 7ke si veselo nainstalluje bez opytania vlastny bootloader ktory "prekvapivo" linux nenajde
            :(){ :|:& };:
            • Re: Win7 and Ubuntu 9.04 11.12.2009 | 19:32
              Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
              veru ze tak sedmicka sa z pohladu linux nijako nezmenila,sprava sa presne ako XP doteraz (vistu som radsej ani neskusal),
              najpohodlnejsie je instalovat najprv 7 a potom linux (ako som niekde cital tzv. PRIMITIVNA POSTUPNOST → od najprimitivnejsieho najprv DOS potom windows potom linux a nakoniec BSD)
              Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
              • nepatri to do tejto miestnosti ale potrebujem help 12.12.2009 | 00:42
                danci``ci   Návštevník
                pls co mam robit ked mi nejde nic nainstalovat ked nieco take stiahnem ma to ikonu takeho ozubeneho kolieska a ked skusam instalovat dava mi to daki alert
                • Re: nepatri to do tejto miestnosti ale potrebujem help 12.12.2009 | 20:42
                  Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
                  v akom systeme si ?? aky subor stahujes ??
                  nestahujes nahodou exe subor v linuxe ??
                  pridaj info lebo inak ti nikto nepomoze
                  Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment