GIMP 2.7 single window mode

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.01.2010 | 15:06
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den, do Arch Linuxu som si nainstaloval GIMP 2.7 ( gimp-devel ) no single window mode v menu windows som nenasiel.. Instaloval som devel verziu hlavne kvoli single window mode.. Verzia je 2.7.0 . Co s tym?

Vdaka
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: GIMP 2.7 single window mode 09.01.2010 | 22:05
      Avatar SaxX Kubuntu 9.10, Windows 7  Používateľ
      Pokial viem 2.7 je este len nestabilna beta...ak chces no single window mode vrat sa k predoslej verzii 2.6.7...celkom stabilna a az tolko sa tam toho nezmenilo ;)
      Supernatural is the best!!! Bojovník za slobodný software...
      • Re: GIMP 2.7 single window mode 10.01.2010 | 00:07
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Sorry ale nahodil som spat 2.6.8 a single window mode tam taktiez nevidim ;-)
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: GIMP 2.7 single window mode 09.01.2010 | 22:27
      Avatar rolec Archlinux, Ubuntu  Používateľ
      no absencia danej funkcie je sposobena bud starsov verziou, chybajucim patchom alebo prepinacom pri kompilovani no podla toho ze naposledy bol gimp-devel updatnuty 30.11.2009 a clanky o prichode single-window mode su vacsinou z konca decembra tak by som odhadoval to 1.
      v kazdom pripade mozes skusit svn verziu z aur alebo si upravit pkgbuild a prekompilovat zo zdrojakov najnovsi gimp
      ak sa nepodari tak ti asi ostava iba cakat...
      :(){ :|:& };:
      • Re: GIMP 2.7 single window mode 10.01.2010 | 00:08
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        No experimentovat sa mi velmi nechce, ani pouzivat nestabilny soft.. Takze asi mi ostava len cakat.
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people