návrh nábytku

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.09.2005 | 01:18
Avatar radkope Mandrake  Používateľ
Zaujímalo by ma, či existuje nekaky prof. program na navrh nabytku, prípadne i na tvorbu nárezových plánov, resp. kde sa da takyto program zakupit, alebo stiahnuť. Vsúčastnosti využívam program od éCrú Software a ten žiaľ nejde emulovať... ak niečo také poznáte poradte please
    • Re: návrh nábytku 21.08.2005 | 21:39
      rooter   Návštevník
      prepac nepochopil som :( chces navrhovat nabytok, alebo rozmiestnenie nabytku v miestnosti. zrejme to prve, ale aby bolo jasne... sorry, ja nepoznam ziadny takyto program, ale je sanca ze existuje :) skus pohladat na nete... alebo je tu este jedna moznost... a to.... daj si win :) .. napr aj cez dualboot
      • Re: Re: návrh nábytku 21.08.2005 | 21:59
        radkope   Návštevník
        Chcem navrhovat nabytok... a aj zatial navrhujem, ale vo win. A toho win by som sa chcel v mojej firme zbavit uplne len by som potreboval ten program.
        • Re: Re: Re: návrh nábytku 21.08.2005 | 22:11
          rooter   Návštevník
          sak si ho daj cez dualboot... mozez mat aj win aj lin naraz :)
          • Re: Re: Re: Re: návrh nábytku 21.08.2005 | 22:14
            Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
            Keď zaplatíš multilicencie pre celú firmu, tak si možno dá ;). Aj keď, samozrejme, Linux nie je iba o výhodnej cene ;).
            • Re: Re: Re: Re: Re: návrh nábytku 21.08.2005 | 22:40
              Radkope   Návštevník
              Tu nejde vobec o peniaze ... na firem. pc je win + Suse. Uzivatelia su nauceny na Suse, ten win tam je iba koli navrhu nabytku a preto sa ho chcem zbavit...
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: návrh nábytku 21.08.2005 | 22:44
                Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
                Veď som povedal, že Linux nie je (iba) o cene :). Bohužiaľ však taký softvér nepoznám.
    • Re: návrh nábytku 21.08.2005 | 23:05
      peter golis   Návštevník
      hm, musim pochvalit. clovek co naucil firmu na linux, to sa len tak lahko nevidi. najme u mensich zivnostnikov ;-) ale k veci - pri zadani : furniture CAD do linuxovej oblasti google: http://www.google.com/linux to vyhodilo aj nieco co by mohlo vyhovovat ... napriklad lignum cad. ale jeho pouzitie nemozem posudit nakolko moje znalosti danej problematiky skoncili beznou opravou stola a zlozenim novej stolicky. a na to som ziaden cad nepotreboval.
    • Re: návrh nábytku 07.09.2005 | 11:27
      maros   Návštevník
      Ahoj Na tejto stránke nájdeš program na výrobu nábytku včetne porezu na mieru sklad a mnoho ďalšieho .Čo ma najviac prekvapilo dá sa využívať aj ako skladové hosp. A počíta aj s takou variantov že na sklade mal zostať odpad z predošlého porez. Plánu a je možné ho využiť pri ďalšej zákazke. Program je freeware lite version z obmedzením na rozšírenie je potreba zakúp. Licenciu. http://www.rksoft.sk/optimik.htm
      • Re: Re: návrh nábytku 07.09.2005 | 12:28
        peter golis   Návštevník
        vcelku dobra aplikacia. a pojde aj pod linuxom?
        • Re: Re: Re: návrh nábytku 14.09.2005 | 01:18
          maros   Návštevník
          Skúšal som to inštalovať priamo z Linuxu pomocou Wine a všetko funguje. (Mandriva 2005) Určite to nie je nič náročné som začiatočník a toto som zvládol sám seba som pochválil. Tak to vyskúšaj a uvidíš. Čo sa týka programu kamarát ho využíva vo svojej spoločnosti a je nad mieru spokojný.