Youtube a videá

Sekcia: Ostatné 24.02.2010 | 18:55
Kristián   Návštevník
Dobrý deň všetkým Linuxákom :-) Dnes som si prvýkrát nainštaloval Ubuntu Linux a som veľmi spokojný.No jedná vec mi však vadí.Na youtube mi nejdú prehrávať videá.Píše tam Zdá se, že máte vypnutý jazyk JavaScript, nebo máte starou verzi přehrávače Adobe Flash Player. Kliknutím sem stáhnete nejnovější přehrávač Flash. .A ako sťahujem tak sťahujem nič nefunguje.Mám aj windows xp proffesional a tam mi fachčí všetko normálne.Ako to máte nastavené vy ?Prepáčte za novú tému a ďakujem za odpovede :-)
    • Re: Youtube a videá 24.02.2010 | 20:29
      Martin   Návštevník
      Trošku rýpnem. Len si stiahol, alebo aj nainštaloval? ;-))) A vybral si si správnu verziu pre Ubuntu?

      Skús sa pozrieť do adresárov /usr/lib/flash-plugin a /usr/lib/mozilla, tam by si mal mať nainštalované príslušné súbory. Ak nie, tak si kdesi urobil chybu.
    • Re: Youtube a videá 24.02.2010 | 20:32
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      odpovede , odpovede a zase odpovede ... a to som pouzil kolonku vyhladavanie vpravo hore pod napisom shakal ...

      cize postup:

      stiahni: tento pack, v konzole/cez Ark daj rozbalit a mas tam subor README alebo INSTALL v tom rozbalenom adresari ... a tam mas jednoriadkovy ci dvoj riadkovy navod ...
      • Re: Youtube a videá 24.02.2010 | 20:33
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        vsetky okna Firefoxu musia byt zatvorene pri instalacii ...
        • Re: Youtube a videá 24.02.2010 | 21:06
          Ďakujem   Návštevník
          Ďakujem už to mám :-) A Normálne som to inštaloval z cd :-) A neviete ako sa nastavuje tá taká kocka (zase moje blbé vyjadrovanie)Myslím tú 3d.Chcem to len skúsiť lebo niektorý hovoria že to je super.
          • Re: Youtube a videá 26.02.2010 | 11:36
            myky   Návštevník
            System -> Vlastnosti -> Vzhlad? niesom si presne isty ako to preklada do SK.... a tam tretia zalozka a tam su efekty
          • Re: Youtube a videá 27.02.2010 | 00:43
            Avatar Filip Horňák ArchLinux  Používateľ
            BTW nainstaluj si ccsm, aby si si to mohol aspon trocha nastavit
    • Re: manuály sú dôležité 26.02.2010 | 11:55
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Ahoj,

      Nezabudni si pred tým, ako začneš aj niečo viac, preštudovať manuál, trebárs tento v češtine. http://www.ubuntu.cz/dokumentace/prirucka
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: Youtube a videá 28.02.2010 | 14:10
      Nestvi ma~   Návštevník
      Chyba ti flash player. Nemusis tahat ziadne archivy, citat readme a podobne. Staci ist do spravcu softwaru (neviem co tam je, Software Center ci Synaptic alebo co...) a nainstalovat balik adobe-flashplugin, pripadne stiahnut balicek pre Ubuntu priamo zo stranok Adobe flash playera.

      Ak chces kocku 3D a ine pekne vzhladove ficury, nainstaluj balik compizconfig-settings-manager. V nastaveniach vzhladu zapni efekty a pomocou compizconfig managera si nastavis kocku a vela dalsich hluposti. Tento manager najdes v meni System>Preferences