zlyhala autorizácia

Sekcia: Aplikácie & Desktop 12.04.2010 | 21:38
Avatar atheros Ubuntu 10.10  Používateľ
Mám problem a dufam že mi tu stým niekto pomôže. Mam ubuntu 9.10 a disk mam rozdeleny na viac particii ktoré su NTFS, no štvalo ma že ked mi malo moutnuť particiu tak to pitalo odomna heslo tak som si našiel na nete navod ako zmaniť prava, no všetko bolo v poriadku až jedneho dna mi to znovu pýtalo heslo tak som si povedal že to idem teda zmeniť znovu, a tak som to zmenil a zrazu mi len začalo vypisovať Not Authorized: Remote Exception invoking org.freedesktop.PolicyKit1.Authority.CheckAuthorization() on /org/freedesktop/PolicyKit1/Authority at name org.freedesktop.PolicyKit1: org.freedesktop.PolicyKit1.Error.Failed: Action org.freedesktop.devicekit.disks.filesystem-mount-system-internal is not registered
no tak som si povedal že to zmením späť ale ani to nepomohlo a stale mi to vypisuje a nemam pristup k inym partíciam :( da sa to nejako napravť ci musim preinštalovať cely linux???
no to čo som si zmenil je "org.freedesktop.devicekit.disks.policy" no problem je aj v tom že ked to chcem otvoriť v mozille, čo normalne mi to aj otvori tak teraz mi vypíše Chybná analýza XML: nesprávny formát dokumentu
Umiestnenie: file:///usr/share/polkit-1/actions/org.freedesktop.devicekit.disks.policy
Riadok 14, stĺpec 2:# Configuration file for the PolicyKit Local Authority.
-^
čo ked to pozriem tak v 14tom riadku je # Configuration file for the PolicyKit Local Authority. a stĺpce to už neviem ako a kde mam hladať som z toho jelen
    • Re: zlyhala autorizácia 12.04.2010 | 21:48
      johnyK   Návštevník
      mal som rovnakí problém, vyriesil som to jedným programom, neviem už presne ako sa volal, disk bol pripojený hned po starte, ale usb kluče mi to nebralo. Po istom case som reinštaloval system
      • Re: zlyhala autorizácia 12.04.2010 | 22:15
        Avatar atheros Ubuntu 10.10  Používateľ
        no tak už som to poriešil, ako bohu dakujem a aj tym ludom čo vyvíjajú linux že robia liveCD, odtial som spominany subor skopiroval a ten na disku som nahradil, tak mi to už ide :D