ant -f ......xml:105: srcdir attribute must be set

Sekcia: Programovanie 14.06.2010 | 00:25
Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
Ahojte.

Skúšam si nainštalovať Musique-0.1 o ktorom sa píše v správach. Neviem, či som sa nezahryzol do pre mňa príliš veľkého sústa. Po spustení ant -f musique.xml mi vypísalo toto musique.xml:105: srcdir attribute must be set! Možte mi povedať čo má reprezentovať srcdir ktoreho atribúty musia byť nastavené?
Vďaka.
    • Re: ant -f ......xml:105: srcdir attribute must be set 14.06.2010 | 01:01
      Avatar omdzor #!  Používateľ
      srcdir je ako uz nazov napoveda priecinok v ktorom su zdrojove kody. Kedze kompilujes cez ant, tak zrejme staci ant compile alebo nieco podobne...
      #! /usr/bin/env python
      • Re: ant -f ......xml:105: srcdir attribute must be set 14.06.2010 | 02:30
        Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
        Ok. Lenže ja neviem, či srcdir je v tomto prípade to, čo nieje definované v tom zdrojáku, alebo ho musím definovať v príkaze, alebo čo ja viem čo...Googlujem už hodiny, a nič som nenašiel...
        • Re: ant -f ......xml:105: srcdir attribute must be set 14.06.2010 | 19:49
          Avatar omdzor #!  Používateľ
          hmm, vyzera to, ze v tom xml fakt nie je definovany srcdir, nie som az taky kamarat s ant skriptami ale myslim, ze to tam ma byt. Skus tam v 105. riadku dopisat srcdir="src" a skus skompilovat o5.
          #! /usr/bin/env python
          • Re: ant -f ......xml:105: srcdir attribute must be set 15.06.2010 | 18:18
            Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
            Ok, aj keď teraz riešim iné, ale dám vedieť. Zatiaľ dík