Kopirovanie a otvaranie novycv v opereh tabo

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.08.2010 | 22:21
tomino   Návštevník
Caute chcel by som sa spyptat taku banalnu vec- ked chcem otvorit odkaz v opere na novej karte na pozadi tak na to je aka skratka? viem ze existuje na inych browseroch napr ctrl a klik na link ... tu je to cez prave tlacitko ale checl by som to mat rovnako ....

druha vec sa tyka kopirovania- nepaci sa mi funkcia ze oznacim text a ten text je automaticky v pamati a pri ctrl v ho vlzi... da sa to dako zrusit? mam KDE ... dikes
    • Re: Kopirovanie a otvaranie novycv v opereh tabo 10.08.2010 | 22:51
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      k tej Opere, novy list na pozadi otvoris jednoducho strednym tlacidlom mysi (zvycajne to byva kolecko na mysi, ktore sa da aj stlacit)

      ;-)
      Slackware
      • Re: Kopirovanie a otvaranie novycv v opereh tabo 10.08.2010 | 22:56
        tomini   Návštevník
        ha.,.. dobry trik... ale ja mam book takze tu nemam moznost stlacenia koliecka :D...
        • Re: Kopirovanie a otvaranie novycv v opereh tabo 10.08.2010 | 22:57
          tomiino   Návštevník
          inak ospravedlnujem sa za to ako mi napisalo resp ako som napisal temu prospevku ale mam blbu temu tak nevidim co pisem :D
          • Re: Kopirovanie a otvaranie novycv v opereh tabo 10.08.2010 | 23:53
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            poznam, zle spravene CSS, tomu sa v novej verzii vyhneme, neboj ... ja budem prvy totizto, kto to aj nevedome odskusa ;)
        • Re: Kopirovanie a otvaranie novycv v opereh tabo 10.08.2010 | 23:13
          Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
          no aj ja mam book, a mam radsej externu mysku, lebo sa mi snou lepsie pracuje, ale nic to ono to ide aj s touchpadom ...
          Predpokladam, ze mas 2 tlacitka na touchpade, ked ich stlacis naraz, tak je to to iste ako to tretie tlacitko na mysi, takze urcite by to malo fungovat.

          ;-)
          Slackware
          • Re: Kopirovanie a otvaranie novycv v opereh tabo 10.08.2010 | 23:41
            tomino   Návštevník
            waaaaaaaaaaaaaaaau :D:D... a to odkial take veci vies? :D si davac :D... funguje to :) dikes :P:D:D
            • Re: Kopirovanie a otvaranie novycv v opereh tabo 11.08.2010 | 00:31
              Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
              nie je zaco, clovek sa vselicomu priuci ked pracuje aj na notebooku :-D
              Slackware