konfiguracia routeru

Sekcia: Konfigurácia 08.09.2010 | 01:03
xxxx   Návštevník
dobry, neporadi niekto, ako nakonfigurovat ZYXEL P-660H Series? mam internet od t-comu, v routeri som nastavil PPPoE, meno, heslo, autopridelovanie IP-cky (mam dynamicku). na router sa dostanem, dalej vsak nie... v statuse mi zobrazi dsl status a prenosove rychlosti, nezobrazuje vsak pridelenu ip-cku, led-ka "internet" nesvieti (pri korektom pripojeni ma)... vdaka za kazdu radu
    • Re: konfiguracia routeru 08.09.2010 | 01:47
      xxxx   Návštevník
      a samozrejme som zadal aj dns prividera...
    • Re: konfiguracia routeru 08.09.2010 | 11:20
      WlaSaTy   Návštevník
      Pokiaľ si ten router nebral priamo od poskytovateľa, tak je reálna šanca že si vybral zlé DSL pásmo. Skús im tam zavolať že nech Ťa prevedú sprievodcom nastavení a over si aj či ten FW čo je v ňom umožnuje robiť na danom type DSL ktorý máš aktivovaný.

      PS.: Presne tento problém som riešil pred cca dvoma rokmi. Vybral som slovenské frekvencie pre DSL, ale ST začalo robiť upgrade DSL a tak bolo treba vybrať nemecké pásmo. A od vtedy sa to minimálne 3x celé menilo.
      • Re: konfiguracia routeru 08.09.2010 | 11:54
        xxxx   Návštevník
        ok, vdaka za radu - vecer si to z domu s t-comakmi prejdem
        • Re: konfiguracia routeru 08.09.2010 | 15:59
          WlaSaTy   Návštevník
          Len doplním. Jednalo sa o nejaké číslo čo nebolo 080012345678, ale nejaké spoplatnené. Holt, za odbornosť sa platí.
          • Re: konfiguracia routeru 08.09.2010 | 19:34
            xxxx   Návštevník
            je to spoplatnene cislo 0900 211 111 - pomohli - bolo to chybne VPI a VCI - uz to slape :)