Nový, fundamentálně odlišný operační systém 16letého programátorského génia

Sekcia: Komunita 24.09.2010 | 10:55
Henry   Návštevník
Takto sa to (= propagacia) robi:
http://www.scinet.cz/novy-fundamentalne-odlisny-operacni-system-16leteho-programatorskeho-genia.html
    • Re: Nový, fundamentálně odlišný operační systém 16letého programátorského génia 24.09.2010 | 10:56
      Henry   Návštevník
      • Re: Nový, fundamentálně odlišný operační systém 16letého programátorského génia 24.09.2010 | 11:05
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        myslim ze na ceskych weboch to je uz pekne dlho
      • Re: Nový, fundamentálně odlišný operační systém 16letého programátorského génia 24.09.2010 | 12:55
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
        Ahoj, Henry.

        Dávno si sa neozval.
        :-(

        Je to v pohode, ale čosi mi to pripomína ...
        ;-) ;-) ;-)
        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • Re: Nový, fundamentálně odlišný operační systém 16letého programátorského génia 24.09.2010 | 13:34
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          myslim ze hocikomu to pripomenie greenie, nie len tebe. mladik z ruska upravil ubuntu, tak ako je to bezne po celom svete. az na to, ze to zobral prilis vazne a urobili z neho media hrdinu. mne sa velmi nepacilo, ze hlavne z uvodu vydaval vsetko za vlastnu pracu.
          • Re: Nový, fundamentálně odlišný operační systém 16letého programátorského génia 24.09.2010 | 21:47
            Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
            mne sa najviac pacilo prave to ze to vydaval za svoju pracu - nasiel svojich 15 minut slavy
            Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • Re: Nový, fundamentálně odlišný operační systém 16letého programátorského génia 25.09.2010 | 22:01
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Poprosím admin zamknúť túto tému, zistilo sa, že je to cigánstvo a zbytočne to vyvoláva flame ....
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."