zmazany panel

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.09.2010 | 20:23
Avatar vama Debian, Arch  Používateľ
Mam pre Vas urcite maly problem, ale pre mna je velky.
Omylom som zmazal hlavny panel na Free Mandrive 2010.1 a teraz neviem ako ho mam dat naspat. Cely Linux sa mi kvoli tejto prkotine nechce preinstalovavat.
"Digitálna technika pozostáva len z 0 a 1, ktoré sú správny čas na správnom mieste." M. Valášek
    • Re: zmazany panel 25.09.2010 | 20:28
      Avatar vama Debian, Arch  Používateľ
      este dodam je to KDE prostredie
      "Digitálna technika pozostáva len z 0 a 1, ktoré sú správny čas na správnom mieste." M. Valášek
      • Re: zmazany panel 25.09.2010 | 20:51
        Avatar vama Debian, Arch  Používateľ
        Tak uz sa mi ho tam podarilo pridat cez " Pridať panel " a nasledne cez "Pridať Widgety".
        Len by ma zaujimalo, ci sa cely panel neda pridat aj so vsetkymi Widget-mi naraz, aby sa po jednom nemuseli tam davat?
        "Digitálna technika pozostáva len z 0 a 1, ktoré sú správny čas na správnom mieste." M. Valášek
        • Re: zmazany panel 25.09.2010 | 21:18
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
          jasne ze nie kedze kazdy uzivatel ma ine widgety a ine usporiadanie, prave preto treba pridat panel samostatne a nasledne nan vsetko co potrebujes
          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • Re: zmazany panel 26.09.2010 | 12:10
            Avatar vama Debian, Arch  Používateľ
            To to mi je jasne, ze kazdy uzivatel moze mat ine widgety, ale nejaka moznost ako vlozit cely panel s vychodzimi widgetmi, by bola dobra.
            "Digitálna technika pozostáva len z 0 a 1, ktoré sú správny čas na správnom mieste." M. Valášek
            • Re: zmazany panel 26.09.2010 | 13:10
              Avatar Ondrej Danko Debian | Fedora  Používateľ
              v kde 4.5 to mozne je, mas tam navyber: prazdny panel alebo s vychodzimi widgetmi ;)
              • Re: zmazany panel 26.09.2010 | 17:44
                Avatar vama Debian, Arch  Používateľ
                mam KDE 4.4, tak to nie je
                "Digitálna technika pozostáva len z 0 a 1, ktoré sú správny čas na správnom mieste." M. Valášek
            • Re: zmazany panel 26.09.2010 | 13:12
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              jednoduche, vymazat konfiguraky a restartovat PC. teda idealne premenovat napriklad .local v svojom home a dat restart