nedokoncena instalacia

Sekcia: Aplikácie & Desktop 05.10.2010 | 13:17
Avatar nawarez   Používateľ
mam prenosny Ubuntu na 1Gb usb kluci, chcel som nainstalovat slovensky jazyk do systemu, ale nemal som dostatok miesta n kluci, stoplo sa to, a teraz ked chcem hocico odinstalovat aby som uvolnil nejake miesto cez centrum softwaru mi pise ze musim najprv opravit nedokoncenu instalaciu, a synaptic mi ani nespusti, poradte mi prosim, ako by som to mohol vyriesit napr. cez terminal
    • Re: nedokoncena instalacia 05.10.2010 | 13:29
      Avatar omdzor #!  Používateľ
      Skus nieco ako: sudo apt-get autoremove alebo sudo apt-get update a pripadne tam dodaj parameter --fix-missing
      #! /usr/bin/env python
    • Re: nedokoncena instalacia 05.10.2010 | 13:45
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Skús tieto dva príkazy.
      dpkg --configure -a
      apt-get -f install
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: nedokoncena instalacia 05.10.2010 | 13:49
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      najjednoduchsie riesenie je nahodit na ten kluc sk verziu ubuntu, takze nebudes musiet slovensky jazyk a dalsie veci doinstalovavat.
      • Re: nedokoncena instalacia 05.10.2010 | 15:59
        Avatar omdzor #!  Používateľ
        vskutku najjednoduchsie...
        [nejde mi zatvorit okno na aute - najjednoduchsie je kupit si nove a netreba opravovat okno...]
        #! /usr/bin/env python
        • Re: nedokoncena instalacia 05.10.2010 | 16:16
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          chce usetrit miesto... tak si zoberie ubuntu kde je miesto setrene na zahranicnych dokumentaciach a cudzich jazykoch. chce nahodit slovencinu tak si da ubuntu kde ta slovencina je...

          ale suhlasim samozrejme s tymi prikazmi, mohli by pomoct ak je tam problem s dpkg.