FreeBSD a ovladace na mac os na Vigor318

Sekcia: Ostatné 05.09.2005 | 15:10
patrik94   Návštevník
Fungovali by pod FreeBsd ovladace ktore su mac os verzia pre vigor318?
    • Re: FreeBSD a ovladace na mac os na Vigor318 02.09.2005 | 23:36
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      hmm... myslim, ze teoreticky hej, kedze Mac OS X ma FreeBSD jadro..., ale byt tebou tak sa do FreeBSD nepustam (to si este netrufnem ani ja! :).
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: FreeBSD a ovladace na mac os na Vigor318 03.09.2005 | 00:35
        Avatar Martin Beastie  Používateľ
        no a co sa ti zda na FreeBSD take zlozite? nevravim, ze ho ovladam na serverovej alebo dokonalej urovni ale myslim ze ho dokazem nainstalovat, ako tak nastavit a celkom aj vyuzit ako desktop.. aj ked naposledy som mal 5.3 verziu uz sa tesim na 6kovu.. beta sa mi este nejak nechce testovat
        <br/> <br/>
        • Re: Re: Re: FreeBSD a ovladace na mac os na Vigor3 03.09.2005 | 10:09
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          neviem... mam z FreeBSD zly pocit... mame ho v skole na servri a nic poriadne sa mi tam nepodarilo rozbehat. Asi pre to.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: FreeBSD a ovladace na mac os na Vi 05.09.2005 | 10:28
            Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
            FreeBSD pouzivam rok a pol, sice "len" ako desktop, ale neda mi, aby som sa neopytal: Co znamena to "nic poriadne"?
            • Re: Re: Re: Re: Re: FreeBSD a ovladace na mac os n 05.09.2005 | 12:14
              Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
              xcel som rozbehnut apache2+php4.3+mysql a neslo mi to vobec. V linuxe to spravim hned :).
              Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: FreeBSD a ovladace na mac 05.09.2005 | 13:54
                Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
                To hadam nie, vsetky tri sa na fbsd serveroch bezne pouzivaju, ja sam ich pouzivam na desktope na test stranok. Je pravda, ze FreeBSD vyzaduje oproti Linuxu viac ucenia sa, ale oplati sa to. Ja by som vsetkym potencialnym zaujemcom o FreeBSD vrelo odporucil knihu M. Lucasa FreeBSD - sitovy operacni system, ktora je prekladom jeho Absolute BSD: The Ultimate Guide to FreeBSD. A, samozrejme, dokladne studium Handbook-u a dalsej dokumentacie.
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: FreeBSD a ovladace na 05.09.2005 | 15:10
                  Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                  neviem... to uz bolo nejake starsie FreeBSD a neslo mi to :-\, ale ked budem mat viac casu tak by som sa chcel pozriet na FreeBSDcko lepsie :).
                  Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: FreeBSD a ovladace na mac os na Vigor318 05.09.2005 | 14:12
      Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
      Odporucal by som pozriet sem alebo este lepsie napisat dotaz do users-l.
      • Re: Re: FreeBSD a ovladace na mac os na Vigor318 05.09.2005 | 14:45
        Avatar Martin Beastie  Používateľ
        Jezis maria to je zase Patrik94 ci ake cislo !!!! Utek!!!
        <br/> <br/>
        • Re: Re: Re: FreeBSD a ovladace na mac os na Vigor3 05.09.2005 | 14:48
          Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
          Vsimol som si :)