Flash plugin Squeeze

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.12.2010 | 15:04
Avatar listrdave Linux  Používateľ
Dobry den ludkovia potreboval by som s niecim pomoct:

Prehodil som si prednedavnom mojho Lenyho na Squeeze :) hura .. podarilo sa mi vsetko rozbehat tak ako som mal aspon sa mi to tak javy ale mam problem s jednou vecou neveim ako mam rozbehat flash videa instaloval som tam uz asi 5 roznych flashpluginov ale ani jeden mi nesiel .. resp. prehra mi videa na youtube ale neprehra mi videa na megavideu .. Neviete mi niekto poradit konkretny plugin ktory ak ste uz nahodou riesili tento problem .. Dakujem.
    • Re: Flash plugin Squeeze 06.12.2010 | 15:52
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Daj viac info.
      Napr:

      uname -r

      Čo ti vypíše.?
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: Flash plugin Squeeze 06.12.2010 | 16:41
      Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
      1. nie je dobre miešať gnash, swfdec, rôzne binárky adobe flash v rôznych adresároch.

      2. adobe.com má na webe verziu pre ubuntu (*.deb balík), ktorá na debiane lenny a vyššie fuguje spoľahlivo (aspoň u mňa pri niekoľkých inštaláciách)
    • Re: Flash plugin Squeeze 06.12.2010 | 17:10
      zedro   Návštevník
      Pokud máš čistou instalaci Squeeze:
      1. odinstalovat gnash (mozilla-plugin-gnash)
      2. nainstalovat flashplugin-nonfree
      • Re: Flash plugin Squeeze 07.12.2010 | 13:49
        Avatar listrdave Linux  Používateľ
        Jo to mi tiez spominal kamarat vecer, pozeral som to a nakoniec som gnash nemal ani nainstalovany. Nainstaloval som si ale flashplugin-nonfree a flashplugin-nonfree-extrasound a uz mi ide prehrat videa len akosi mi to blbne ohladom spustania ... video sa mi neda dat na fullscreen ak aj ano tak cele video zacne horzne sekat a akosi ani samotne videa nereaguju na stlacenia tlacitok.. musim ich stalcit viackrat a az potom to nahodne spusti .. aspon tak mi to pripada... ale inak normlne divix to prehrava bez problemov len s flash mam problemy .. nestretly ste sa s tym nahodou ??
        • Re: Flash plugin Squeeze 08.12.2010 | 15:49
          Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
          ja som sa stretol akurat s tym, ze mi v linuxe flash padne cestejsie ako pod windows. plus ma trosku horsi vykon ako windows verzia. ale taketo som nevidel, funkcne +- rovnako.
    • Re: Flash plugin Squeeze 08.12.2010 | 23:08
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Nuž. ľudko náš...

      Všetci sme sa tu už vykecali do sýtosti, iba TY dajako stále mlčíš ...

      Máme to chápať tak, že si už vyriešil problém mnohorakých Flash-frajerov ??

      ;-)
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: Flash plugin Squeeze 09.12.2010 | 02:42
        Avatar listrdave Linux  Používateľ
        No nakoniec som si tam dal gnash, skusal som potom aj od adobe aj flashplugin-nonfree ale najlepsie mi zatial ide ten gnash .. aj ked to stale neni ono ale verim ze sa to zmeni, pomaly .. ide mi aspo nieco pozerat takze som happy :)

        PS: Jo a chvilku sa tu nikto neozval tak som to akosi prestal sledovat :), uspravednujem sa