Vývojové prostredie

Sekcia: Programovanie 24.08.2006 | 22:52
Erik   Návštevník
Prosím Vás poradte mi nejaké vývojové prostredie v linuxe, kde sú okná v textovom režime, proste potrebujem využívať iba textový režim s nejakym viewerom a tlačidlami , nechcem mať v programe myš, a grafiku. A ďalej na tom kompe chcem aby bežala sieť, USB, nejaký ten databazovy nanager, LPT, a nič ine /okrem samozrejme linux-u/ , proste zablokovany system. Bude to pokladničný softvare. Doteraz som robil v CLIPPERI a vo FOX-e pod DOS-om.
    • Re: Vývojové prostredie 08.09.2005 | 01:17
      peter golis   Návštevník
      tlacitka v programoch sa zvyknu robit v ncurses ak maju byt v executable formate. pri databaze zalezi od toho ci clovek bude pouzivat transakcie. na vyber je niekolko verzii databaz, ale pri nich si treba dat pozor na licenciu, ta nie je vzdy free aj na komercne vyuzitie alebo na vyvoj.
    • Re: Vývojové prostredie 08.09.2005 | 17:52
      coccyx   Návštevník
      RHIDE - http://www.rhide.com/
    • Pokladničný systém 24.08.2006 | 20:08
      Silvia Boďová   Návštevník
      Dobrý ďeň, chcela by som aby som si mohla na počítači stiahnuť pokladničný systém lebo rozbiehame s priateľkou boutique a počítač má byť naša pokladňa. Kde si ho máme stiahnuť?
      • Re: Pokladničný systém 24.08.2006 | 22:52
        WlaSaTy   Návštevník
        napriklad tu. ale pozor na podporu jednoducheho a podvojneho uctovnictva. a najme fiskalneho modulu pre slovenske uctarstvo :-)