teamviewer

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.12.2010 | 22:54
tomy   Návštevník
ahoj,

mám Fedoru 14 a "zablokovala" mi Teamviewer. Bohužiaľ neviem ako na to, mohol by mi niekto poradiť?

Ďakujem
    • Re: teamviewer 20.12.2010 | 23:35
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Pozri nastavenie firewallu. Vo fedore je na to pokial viem velmi dobra klikacka
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: teamviewer 21.12.2010 | 17:52
        tomy   Návštevník
        mrzí ma, že neviem ako na to, ale SElinux vyhodilo hlášku, zostal oranžový trojuholník /neviem kde je ten záznam/ a už to nechodí.

        ďakujem
        • Re: teamviewer 21.12.2010 | 17:56
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          vypni SELinux.
          • Re: teamviewer 21.12.2010 | 18:22
            tomy   Návštevník
            to ano, to ide, ale chcel by som to s tým, ak je to možné
            vďaka, asi to bude jediné, čo je účinné a :

            dobre naladený pri naťahovaní sa s SELinux - "crash in the policycoreutils" - nie som tak zdatný, aby som s týmto niečo mohol robiť
            • Re: teamviewer 21.12.2010 | 21:59
              WlaSaTy   Návštevník
              Pokiaľ si nespomenieš čo za okienko bolo s tým trojuholníčkom, tak sa dá len odporučiť nech sa pozrieš do logov v /var/log. Alebo, môžeš skúsiť preinštalovať teamviewer, ak je súčasťou štandardných repozitárov. Hádam že inštalačný balíček bude mať v sebe zrolovanie toho prestavenia čo si zmenil.

              PS.: komntovať klikanie bez uváženia na každú bjbinu nebudem. Myslím že na margo toho postačí happy new year.exe
              • Re: teamviewer 21.12.2010 | 22:49
                tomy   Návštevník
                Dík, za odpoveď - pomohla - súčasťou repo nie je, ale ide dobre

                nebola to blbina, ale nakoľko sa učím siete, tak to testujem na lokálnej, aby som mohol aj von

                Ešte raz ďakujem a Šťastný Nový Rok ;-))