zdravotné riziká práce s PC

Sekcia: Hardware a Drivery 24.12.2010 | 19:28
NIKO   Návštevník
Dobrý deň,

pracujem na diplomovej práci, ktorá sleduje zdravotné riziká práce s počítačom. Toto cestou by som Vás chcel veľmi pekne poprosiť o pomoc - vyplnenie dotazníka http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/zdravotni-rizika-pra/

pokiaľ budete mať záujem, o výsledkoch dotazníka budete informovaní emailom.

PS: omlúvam sa, ak to sem nepatrí, ale sekcia zdravotníctvo v žiadnom počítačovom fóre nie je :-) navyše ma zaujímajú práve ľudia, ktorí trávia za PC viac hodín denne, kde užívatelia tohto fóra určite patria

Ďakujem za pomoc
    • Re: zdravotné riziká práce s PC 25.12.2010 | 02:27
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Vyplnene.

      Do diplomovej prace radim zahrnut aj syndrom karpalneho tunela, s tym sa stretavame u vela ludi z IT
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: zdravotné riziká práce s PC 25.12.2010 | 14:31
        Avatar default Debian  Používateľ
        tiez vyplnene, a zistil som ze som na tom dobre :D , som zvedavy na vysledky dal som si poslat upomienku
        R.K
    • Re: zdravotné riziká práce s PC 25.12.2010 | 17:15
      iwtu   Návštevník
      Ahoj. Posisem, ako to mam ja. Mam 14,1" notebook s rozlisenim 1440x900 s trackpoint. Na intraku mam notebook v docku, co znamena externy monitor 24", externa klavesnica, mys, zvyskovka aj hudba. Tam som vacsinu casu za PC. Ak mi s notebookom treba niekde ist, vytiahnem ho z docku (3 sekundy) a idem. Ale iba kvoli datam notebook nenosim, tie viem ziskat vzdialene cez ssh alebo vezmem na USB. Ze tak :)
      • Re: zdravotné riziká práce s PC 16.02.2011 | 11:21
        NIKO   Návštevník
        dodatocne dakujem vsetkym za vyplnenie