skvela hra Boson!

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.09.2005 | 23:06
Drakster   Návštevník
zdravicko, dneska som narazil na super hru Boson. Som rozmyslal, ze by som nejak prispel k jej zlepseniu, lenze ja okrem ako tak C++ nic neviem. Chcel by som poprosit vsetkych, ktora tato hral nadchla ako mna aby sa snazili ju zlepsit(uz len tym, ze poslu Screenshoty). Najlepsie by bolo ak by sa nasiel nejaky 3D dizajner co by spravil pekne tanky a lietadielka :). Oficialna stranka, Download, Screenshoty.
    • Re: skvela hra Boson! 09.09.2005 | 23:06
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Ja som im posielal tie screenshoty co su na stranke v druhom riadku. Momentalne sa snazim nieco dopisat do zdrojakov, ale zatial to nie je nic moc... Snad by bolo naozaj dobre ak by sa nasiel nejaky 3D dizajner a spravil aj budovy(human, civil) a vsetko ako spominal Drakster. Ide o naozaj kvalitnu hru, len jej chyba grafika a podla mna trosku farba. Tiez na skodu by nebol cetralny server kde by sa vsetky aktualne servre, na ktore sa da pripojit, zapisovali (lebo zatial som nemal tu cest si zahrat s niekym cez internet :-().
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte