T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov

Sekcia: Ostatné 21.01.2011 | 15:44
Ladislav   Návštevník
Zdravim,

Skuseni admini vitani. Zaciatocnici tiez.

podmienka: vediet anglictinu (netreba nejak extra vediet - cca ako maturita)

Robite v linuxe a bavi vas to? Ak ano, tak potom z vas moze byt linuxovy admin.

v pripade zaujmu viac info na lacio@atlas.sk
    • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 25.01.2011 | 23:01
      Avatar lime Debian 3, Red Hat 6, Fedora Core 3  Používateľ
      Co mas na mysli pod pojmom zaciatocnik? A skus aspon priblizne povedat ci to je na zivnost atd, a ponukany plat radovo.
      Prejdite z modrej obrazovky k linuxu :))
    • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 25.01.2011 | 23:04
      sdf   Návštevník
      Tiez ma to zaujima.
      Hod sem prosim info o podmienkach, nastupny plat netto a ak sa da, tak veci z realu, nie tie marketingove blaboly z profesie...;-).
      Dakujem
      • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 25.01.2011 | 23:06
        Avatar lime Debian 3, Red Hat 6, Fedora Core 3  Používateľ
        :)))
        Prejdite z modrej obrazovky k linuxu :))
      • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 25.01.2011 | 23:49
        plat t-systems   Návštevník
        Mozno 600€ nastupny ti daju a budes robit od nevidim do nevidim :-) Preco t-systems je asi v KE a odtial outsourcuju spravu do celej europy?
        • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 26.01.2011 | 00:01
          Kamosko   Návštevník
          Hehe, mam kamosa ktory v T-systems pracuje, nevie s kompami poriadne nic, vacsinu prac. doby spi a inak sa tvari ze ma s kompami celkom dobry skill.. A pracuje tam uz pomerne dlho. A tym ze nevie nic myslim to, ze pouziva win, vie nainstalovat office a icq a to je tak vsetko. Aha, a pouziva FF miesto IE
          • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 26.01.2011 | 15:23
            Ladislav   Návštevník
            Takze info:

            zaciatocnik: tym myslim clovek zbehly v PC ale s linuxom sa nestretol alebo nevie robit. Je sanca ze vas zoberu a vyskolia.

            pracovny cas: plny uvazok 8h + 30min obednajsia prestavka. Nie su sichty (nocne/denne). Sem tam mame ludi aj na polovicny uvazok - ale to by ste museli zaujat svojimi skills.

            mzda: plne zavisi na dohode na vstupnom pohovore - kde overia vase schopnosti.
            • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 26.01.2011 | 23:00
              WlaSaTy   Návštevník
              >mzda: plne zavisi na dohode na vstupnom pohovore

              To znie zaujímavo. Ale, zmenila sa cenová politika aspoň o devalváciu od vzniku T-Systems?
            • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 26.01.2011 | 23:08
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
              Vyzerá to že si niekto s PR. Prosím ťa môžeš to opísať konkrétnejšie?

              Som skiler?
              whois t-systems.sk
              %
              % whois.sk-nic.sk - whois server for TLD .sk
              %
              
              
              Domain-name         t-systems.sk
              Admin-id            JUKA-0001
              Admin-name          JUDr. Katarina Suchonova, Advokatska kancelaria
              Admin-legal-form    zivnost
              Admin-org.-ID       33898812
              Admin-address       Skuteckeho 12, Banska Bystrica 97401
              Admin-telephone     00421484123426, 00421484156643, 0905408654
              Admin-email         ksuchon@mail.t-com.sk
              Tech-id             SWAN-0002
              Tech-name           SWAN, a.s.
              Tech-org.-ID        35680202
              Tech-address        Borska 6, Bratislava 84104
              Tech-telephone      +421 2 35000516, +421 2 35000516
              Tech-email          domeny@swan.sk
              dns_name            ns1.lovellsnames.org
              dns_name            ns3.lovellsnames.org
              dns_name            ns4.lovellsnames.org
              Last-update         2010-09-08
              Valid-date          2011-09-22
              Domain-status       DOM_OK

              Keď dám nmap t-systems.sk, tak odpojíte internet. Mám net od T-comu asi nejaká ochrana.

              Potom dokážem ešte sieťovým káblom uloviť antilopu, prosím dá sa bližšie opísať kto je skiller?

              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
              • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 26.01.2011 | 23:28
                wrrewte   Návštevník
                A co tak LC/SC? S tym vies co ulovit?
                • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 26.01.2011 | 23:33
                  Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                  co takto pozriet sem? predpokladam, ze zakladatel temy ma nejaky referal bonus ;)
                  • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 00:02
                    WlaSaTy   Návštevník
                    Predpokladáš správne. Pri náboroch sa dávajú provízie za ľudí ktorý obstoja na pracovnej pozícii.Obvykle za kámoša ktorého dohodíš dostaneš oveľa menej ako keď ho nájde personálna agentúra, a pochybujem že je to u ružového pantera inak.

                    Jediný problém je v tom, že pri dohodení kamaráta za neho aj ručíš. Tým pádom jeho chyby zavážia aj na tvojom hodnotení.

                    Jediná výnimka môže byť keby to bol chalan z personálneho oddelenia, ale ten by sa takýmito vecami nezaoberal a neopisoval by pracovnú pozíciu ako ulieváreň. Možnoje to len nešťastník čo potrebuje k platu nejaké prémie za dodaných ľudí aby mu schválili hypotéku.
                    • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 00:43
                      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                      ja viem, aj v HP kamos bude mat za mna asi bonus ;)
                      • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 00:57
                        WlaSaTy   Návštevník
                        Zdržím sa komentárov, ale držím palec.
                        • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 09:54
                          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                          jop, idem asi na SAP support 2nd level :) vecer dojdes na installfest?
                          • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 11:10
                            WlaSaTy   Návštevník
                            Skočil by som. Len neviem kde sa tam dá kopnúť niečo na zahriatie keďže z Plzeňského Dvora je parkovisko, zo Sparxu je Billa a v Mamute som bol akurát tak hore na poschodí.
                            • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 11:20
                              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                              priznam sa, ze neviem. ja uz stejne na sucho budem ;)
                              • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 11:47
                                WlaSaTy   Návštevník
                                Ten telefonat co si mal predminule, tak ten to vysvetluje. Ale o tom potom za deravym plotom.
                                • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 12:40
                                  Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                                  ani nie ... je to v inom ... ale uz sme offtopic ...
                  • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 00:07
                    jano   Návštevník
                    Tomu sa vraví "kvalitne nakódená stránka"
                    • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 13:08
                      asdad   Návštevník
                      No vidis, a to kodil skiller v t-systems :)
                      Takze mas realne sancu :) :) :)
                      • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 28.01.2011 | 22:10
                        Jano   Návštevník
                        Nie ďakujem, ja už hosťujem.
                  • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 09:58
                    Avatar borg Fedora  Administrátor
                    tiez som si to myslel, ale nechcel som to prvy napisat :)
                • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 27.01.2011 | 10:13
                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                  K tomu by som potreboval ešte zariadenie za 100 000€ a dokážem zastaviť čas.
                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 11.06.2012 | 23:37
      klas   Návštevník
      Laci co sa ti porobilo, ze si takto zhanas provizie?
    • Re: T-systems v Kosiach ma volne pozicie na linux/UNIX adminov 11.06.2012 | 23:45
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Diskusiu blokujem a snad casom zapadne prachom. Kvoli humornej stranke ale nie je hodna vymazania :)
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity