AppServ

Sekcia: Programovanie 03.03.2011 | 11:18
Avatar dzairo Teraz nic  Používateľ
Ahoj.
Ja viem ze toto nieje forum pre Windows ale neviem kde by som pisal otazku.
Instaloval som na svoje PC AppServ (Apache a Mysql) a po nainstalovani mi vsetko funguje ale ako nahle vypnem PC a zapnem znovu tak my nefuguje MySQL.
a este viac zaujimave je ze na notebooku my to fuguje a na stolnom nie.
zacal som trosku pouzivat RadPHP (som delhista a preto mi to vyhovuje) a potrebujem dat dohromady MySQL . ale nefunguje , nevie niekto ako to poriesit.
ano cital som siahodlhe fora o tom co moze byt chyba ale tam mali viac rieseny a navrhov ako ja suborov v PC.

vdaka
    • Re: AppServ 03.03.2011 | 11:24
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      nejaky log to ma? mozno sa len nenastartuje pri starte, skus ho spustit manualne.
      • Re: AppServ 03.03.2011 | 12:02
        Avatar dzairo Teraz nic  Používateľ
        no je vsetko nastavene ako ma byt a pokusi sa startovat automaticky ale nenastartuje , a ak to skusim rucne tak vrati chybu 1067 a to je vsetko.
        pozeral som na webe co a ako ale nic z toho nefunguje. nastavoval som cesty, a menil lomky do druhej strany a podobne ale stale rovnako. zaujimave je ze ked to odinstalujem a spet nainstalujem tak to funguje jedna radost

        • Re: AppServ 03.03.2011 | 13:18
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          skus toto pozriet: MySQL forum
          • Re: AppServ 07.03.2011 | 17:26
            Avatar dzairo Teraz nic  Používateľ
            pozeral som to forum ale nic normalne tam nebolo

            110307 16:22:37 [ERROR] Fatal error: Can't open and lock privilege tables: Table 'mysql.host' doesn't exist

            toto je v logoch.

            nejake napady
            • Re: AppServ 07.03.2011 | 17:43
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              znamena to, ze tabulka 'host' v databaze 'mysql' neexistuje ... to jest, moze to bytna starsiu verziu mysql navod alebo niekde inde bude chyba.
              • Re: AppServ 07.03.2011 | 18:01
                Avatar dzairo Teraz nic  Používateľ
                no nemam ani sajnu preco to tak roby , no ked to odinstalujem a znovu nainstalujem (no PC som nerestartoval) tak to funguje , to je divne spravanie programu.
                • Re: AppServ 07.03.2011 | 21:16
                  Avatar dzairo Teraz nic  Používateľ
                  no pani , nieco som spravil a uz to funguje , nejako sa my v PC naisntaloval program ktory sa mi vyhrazal ze nasiel kopu trojanov a tak , potom som v
                  nudzovom rezime vymazal ten program a potom som v msconfig zrusil polovicu procesov a odrazu to funguje. neviem co v tom bolo ale fungujeto.
                  vdaka.