itunes a ipod na ubuntu 10.10

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.03.2011 | 23:46
juraj   Návštevník
Zdravim ,mam ubuntu a nainstalovane itunes cez aplikaciu "play on linux" .
Problem je v tom ,ze itunes v pohode nabehne ,ale ked pripojim ipod ,tak ho itunes nenacita....
Rhytmbox nepouzivam ,kedze na zaciatku bol ipod nahraty na windowse cez itunes a na to aby isiel synchronizovat cez rhytmbox by musel byt uplne vymazany,co nechem robit-cca 700 pesniciek.
    • Re: itunes a ipod na ubuntu 10.10 07.03.2011 | 11:38
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      v play on linux je itunes 7 najnovsi je uz verzia 10
      takze aj keby ti ho nacitalo bude stale pytat aktualizaciu
      riesenie :
      virtualbox + xp + itunes = mne to tak funguje s iPadom perfektne
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • Re: itunes a ipod na ubuntu 10.10 09.03.2011 | 00:28
      framfield   Návštevník
      ten virtualbox s xp a itunes ti asi bude najviac vyhovovat. v linuxe mozes vyskusat este aj gtkpod alebo songbird alebo najnovsie som nasiel program zvany floola, ale myslim si, ze tak ci tak by si mal asi ten isty problem, ktory spominas pri rhytmbox-e. (posledne spominany program som este neskusal, pretoze mam uz novsi 6th gen. nano)
      ak mas nejaky novsi ipod, ako napr. moj nano 6th generacie, tak ti asi nepomoze vobec nic, aspon nie zatial, lebo na vsetkych forach som cital, ze tento posledny nano, zatial nefachci pod linuxom. resp., mne ho aj rhytmbox najde, aj prida hudbu, ale ipod mi ju po odpojeni nezobrazi. mne sa zda, ze problem s tym, ze by mi program chcel prehrat cely soft som nemal pri pouziti vo widlach a zaroven v linuxe, iba ked som pouzil mac os a widly. bolo to uz ale dost davno a nepamatam si to na 100%, tak ta radsej o tom nebudem presviedcat.
      ak mi niekto postrehol na nejakom fore, ze uz sa daju pouzivat posledne ipod v linuxe, budem rad, ked sem hodi info.
    • Re: itunes a ipod na ubuntu 10.10 09.03.2011 | 01:44
      Avatar Grawp   Používateľ
      Aký máš iPrd? 5G aneb iPrd Video a staršie nepotrebujú iTunes ani Rhytmbox a prehrajú FLAC aj OGG.