Kto vymazal moju správu?

Sekcia: Ostatné 27.04.2011 | 15:06
Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
Ahojte,

dnes som uverejnil v Správičkách informáciu o tom, že keď som hľadal na I-nete bližšie informácie o pripravovanej knihe S. Hofereka o hre WESNOTH, natrafil som na blog autora S. Hofereka, zavesený na blog.root.cz, ktorý má ohromujúce, "hviezdne" motto autora blogu, umiestnené vpravo hore a ktoré čo-to vypovedá o budúcej knihe a osobnosti autora.
Tu je odkaz na spomínaný blog:

http://elven.blog.root.cz/category/wesnoth/

Nechápem, prečo z objektívneho hľadiska došlo k vymazaniu mojej Správičky, ktorá mala za cieľ iba informovať našu komunitu o takomto zaujímavom hviezdnom motte v blogu.
G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: Kto vymazal moju správu? 27.04.2011 | 15:24
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      môžem sa znovu spýtať, čo je s tým mottom? čo presne je tam nevhodné? To, že som darca krvi? Alebo to, že v svojom voľnom čase nepozerám na Šeherezádu, ale píšem nejaké tie dokumenty?
    • Re: Kto vymazal moju správu? 27.04.2011 | 15:25
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      ak to bolo hento co si myslim, ze to bolo, tak som to bol ja. na osobne utoky a postoje mozes vyuzit blogy, napr. aj na spominanom blog.root.cz

      netreba striehnut spoza kriku na vsetko co SH urobi ;)
      • Re: Kto vymazal moju správu? 27.04.2011 | 15:27
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        aha teraz som si vsimol, ze sa jedna o spravicku. spravicku som nemazal. zmazal som len jeden cely thread o SH vo fore.
      • Re: Kto vymazal moju správu? 27.04.2011 | 15:28
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        myslím, že až všetky tie moje knižky budú za niečo stáť (niekedy v roku 2046), tak bude o tom informovať každý server :D
    • Re: Kto vymazal moju správu? 27.04.2011 | 15:27
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      taktiež si myslím, že to niekto zmazal kvôli očividnej snahe akokoľvek poškodiť všetko, čo robím. Aj z toho, čo si napísal tu a teraz je tá snaha jasne viditeľná :)
      • Re: Kto vymazal moju správu? 27.04.2011 | 15:28
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        a ty nemusis komentovat vsetko.
    • Re: Kto vymazal moju správu? 28.04.2011 | 00:47
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Podla mna to tu malo ostat.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: Kto vymazal moju správu? 28.04.2011 | 14:44
      Avatar Martin Čarnogurský Fedora 15  Používateľ
      Šak dajte mu preboha už pokoj. Prečo každému vadí to čo robí? Predsa komu sa nepáči motto blogu, kniha alebo OS tak nech to ignoruje, ide ďalej a nemusí za každú cenu rýpať kde to už v niektorých prípadoch zachádza až do primitivizmu (Sorry ak som dakoho urazil).
      Je pekné že aspoň niekto sa snaží rozvíjať komunitu (či už Linuxovú alebo nejakú inú) a spraviť pre ňu niečo prospešné a nie ľudia čo sa nudia a tak komentujú každú jednú blbosť. Ste predsa dospelí ľudia tak sa tak aj správajte a nie ako nejaké deti na pieskovisku čo sa naťahujú za lopatkou. U nich sa také správanie ešte dá pochopiť.
      Toľko môj osobný názor aj keď v celku zbytočný.
      ..::RootLUG::..
      • Re: Nechápem 28.04.2011 | 15:39
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
        Prečo to tu furt niekto prekrúca.

        Reagujte, alebo naučte sa reagovať iba na otázky alebo fakty. Ja sa od osoby S. Hofereka a jeho správania predsa dištancujem, napísal som to tu už viac-krát, že nemám s ním a jeho činnosťou nič spoločné,
        Fakty sú také, že som pri hľadaní podrobnejších informácii o jeho spomínanej knihe o tej hre WESNOTH našiel bombastický text na jeho blogu (ako ináč - na serveri root.cz) a po jeho prečítaní som okamžite pochopil, že autor sám sa chce takouto formou zviditeľniť a tiež aj celú svoju mravenčiu prácu tvorby linuxovej distribúcie chce takto zviditeľniť. Zaujalo ma hlavne: šírka záberu jeho pozornosti a záujmov, čo právom robí z jeho, tak trochu učupeného blogu predmet "hviezdenia". Prenechávam predsa na na každom aby si urobil, keď chce, sám na to názor, keď nechce, tak to nerieši,...

        ... a čudujem sa, že to niekto stále vidí ako nebodaj útok na S. Hofereka alebo nedajboh znevažovanie jeho diela alebo prívpovkov ku Linuxu...
        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: Kto vymazal moju správu? 28.04.2011 | 15:48
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      zmazal som to ja. dovodov bolo viacej. lock.