aky internet - UPC al. Digi Slovakia

Sekcia: Ostatné 18.05.2011 | 20:22
Avatar mmatko   Používateľ
zdravim, mozte poradit, ktory z uvedenych providerov je "lepsi" (spolahlivejsi, ...)? dik...
    • Re: aky internet - UPC al. Digi Slovakia 18.05.2011 | 20:39
      WlaSaTy   Návštevník
      Závisí od lokácie prípojky (mesto, ulica) a typu služby (presnejšie povedané, úrovne výhodnosti akcie.

      Ja som nestihol teraz v UPC super akciu na 20Mbps, takže mám drahší 10Mbps. Ale, ja mám 10Mbps, pričom pochybujem že by tá superakcia na 20Mbps dala priemerne aspoň 4Mbps. Podobne to bolo keď mi firma zmenila 4Mbps na superakciový 10Mbps a išlo mi to namiesto 4Mbps len 1.5Mbps.

      Skús sem dať aspoň približnú adresu (mesto, sídlisko alebo mestská časť) a plánovanú rýchlosť. Potom by sa skôr našli ľudia od oboch poskytovateľov čo môžu dať reálne a aktuálne skúsenosti.
      • Re: aky internet - UPC al. Digi Slovakia 18.05.2011 | 20:46
        Avatar mmatko   Používateľ
        ok, dik za vstup... moja lokacia - Bratislava, Petrzalka... v podstate mi staci 2Mbps (aktualne mam ADSL) - providera nemenim koli rychlosti, ale koli cene... tych deklarovanych 20Mbps beriem len ako bonus navyse, cize nic sa nestane, ak to bude menej...
        • Re: aky internet - UPC al. Digi Slovakia 19.05.2011 | 00:06
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          s UPC som spokojny nadmieru a za tych 20 eur mas analog, digital, net aj pevnu linku ;)
          • Re: aky internet - UPC al. Digi Slovakia 19.05.2011 | 00:14
            tomy   Návštevník
            ahoj,

            mám už 3 roky UPC 30 Mb a nemôžem si sťažovať. rýchlosť je OK, trošku "upload" by bol vhodný vyšší

          • Re: aky internet - UPC al. Digi Slovakia 19.05.2011 | 00:16
            Avatar mmatko   Používateľ
            ako som pred chvilou zistil, Digi Slovakia ku mne este nema natahane kable, takze zostava UPC... dik...