evolution reply gmail

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.07.2011 | 13:06
Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
zdravim, pouzivam evolution ako imap klienta pre gmail
a mam problem nastavit nasledovnu vec:

ked odpovedam na nieho mail, tak vo web rozhrani gmailu mi tu odpoved zobrazuje ako konverzaciu spolu s povodnym mailom

toto nemozem nastavit v evolutione, napriek tomu ze ked mi dotycna osoba odpise naspat tak uz to ako konverzaciu zobrazi (teda len maily od nej, moje odpovede tam nie su)

to vsetko v zalozke "dorucena posta"

ALE ked si kliknem na zalozku "vsetky spravy" tam to krasne vidim tak ako chcem ale problem je ten ze tam sa mi zobrazuju aj veci zmazane, odfiltrovane ako spam a aj odoslane veci

ja chcem v jednej zalozke videit prijate veci (bez spamu, zamzanych) a reply maily (nie vsetky odoslane)

da sa to nejako ?? ale je iny mail klient ktory to lepsie zvlada ??
Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • Re: evolution reply gmail 04.07.2011 | 21:26
      WlaSaTy   Návštevník
      Nestačilo by mať poštu príslušného konverzačného vlákna v jednom priečinku? V dvoch to vždy niečo nenájde.
      • Re: evolution reply gmail 05.07.2011 | 21:33
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        neviem co myslis
        lebo ja som zaidne priecinky nenastavoval (aspon o tom neviem)
        len som pri prvom spusteni evolution zadal mailovu adresu a heslo
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • Re: evolution reply gmail 06.07.2011 | 11:17
          WlaSaTy   Návštevník
          Pretože pošta sa ukladá do priečinkov. Prijatá pošta je v inom priečinku a odoslaná pošta je zas v inom priečinku. A keď nemáš celé poštové vlákno v jednom priečinku, tak je len logické že Ti to nezobrazí všetko keďže tam niečo logicky chýba. Ale, ak si zapneš ten pohľad na všetky pošty tak Ti ich nájde všetky a preto je to vidno tak ako chceš.

          Takže si urob nejaký priečinok a presyp do neho poštu u ktorej chceš vidieť spojité poštové vlákna.
          • Re: evolution reply gmail 06.07.2011 | 14:51
            Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
            uz sice rozumiem ale netusim ako to spravit

            mam hladat v nastaveni evolutionu alebo gmailu ??
            Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
            • Re: evolution reply gmail 06.07.2011 | 15:06
              WlaSaTy   Návštevník
              Teraz som prestal rozumieť zasa ja. Aké nastavenie?
              • Re: evolution reply gmail 06.07.2011 | 21:06
                Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
                nastavenie aby ten adresar obsahoval prichodziu postu a reply (odchodziu postu vramci konverzacii) postu
                Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
                • Re: evolution reply gmail 07.07.2011 | 01:09
                  WlaSaTy   Návštevník
                  Chcem mať v izbe slnko aj doobeda a aj po obede. Kde mám vyrezať okná aby som to tak mal keď steny už stoja?

                  Takže ten nový priečinok sa nedá vytvoriť a pošta sa do neho nedá pravidlami presunúť. Ale, nejakým šamanským nastavením to pôjde. Už to nehul !!!