pop3

Sekcia: Konfigurácia 18.09.2005 | 12:56
Avatar nardew debian  Používateľ
aky by ste mi odporucili kvalitny pop3 server?
    • Re: pop3 17.09.2005 | 10:05
      Avatar F0F0 Ubuntu 6.10 amd64, Debian  Používateľ
      skus sa pozriet na courier-imap obsahuje imap aj pop3...
    • Re: pop3 17.09.2005 | 10:10
      Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
      a co tak postfix ?:)
      A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
      • Re: Re: pop3 17.09.2005 | 15:37
        Avatar nardew debian  Používateľ
        vies co je postfix? postfix je MTA
        • Re: Re: Re: pop3 17.09.2005 | 23:46
          Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
          hmmm pan mudry a preco ma courier-imap homepage kde je napisane mta ?:) http://www.courier-mta.org/ a co takto co je na hlavnej stranke napisane ?:) The Courier mail transfer agent (MTA)
          A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
          • Re: Re: Re: Re: pop3 18.09.2005 | 11:23
            Avatar nardew debian  Používateľ
            1.) nesnazim sa a ani nexcem tu vystupovat ako mudry, zvlast ked som otazku pisal ja 2.) ano, courier je MTA, ale nie courier-imap. cize pozor na to.... ja MTA mam ako postfix a potrebujem POP3 server. balik courier je asi nieco complexnejsie co plni ulohu MTA a pop3/imap server... ale samostatny balik courier-imap je LEN pop3/imap server. ok, ale asi prejdem na dovecot, to sa mi zda jednoduchsie konfigurovatelne
            • Re: Re: Re: Re: Re: pop3 18.09.2005 | 11:47
              Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
              1. hehe sorry vcera vecer som bol trosku podrazdeny (cely den z rodicmi v blave plus cesta bb-ba-bb) preto som bol taky neprijemny ;) ale nestava sa mi to casto. ;) 2. ;) kedze som kukal na tu stranku takze ten courier-imap je teraz jedna cast z celeho courier-u ;) ale pokial viem da sa aj samostatne vykompilovat
              A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: pop3 18.09.2005 | 12:02
                Avatar nardew debian  Používateľ
                jj, ja som ho stiahol cez emerge courier-imap len to neviem nastavit poriadne....
    • Re: pop3 18.09.2005 | 12:56
      Avatar nardew debian  Používateľ
      ok, poriesil som to cez dovecot a ide