kubuntu slov.lokalizacia

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.09.2005 | 19:27
drake   Návštevník
Podla clanku kubuntu yopar trikov... som si chcel dat slov.lokalizaciu ale vypisalo mi: Couldn't find package kde-i18n-sk samostatny update openoffice a language pack base sa sice urobil ale po restarte sa nic nezmenilo vsetko v angline. Tak co robit? diky za odpovede. bol som prihlaseny ako root
    • Re: kubuntu slov.lokalizacia 19.09.2005 | 22:34
      Avatar SuSEr SuSE, Kubuntu  Používateľ
      Zkus LINGUAS=sk apt-get install kde-i18n
      • Re: Re: kubuntu slov.lokalizacia 20.09.2005 | 11:04
        drake   Návštevník
        Package kde-i18n is not available, but is referred to by another package. This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or is only available from another source E: Package kde-i18n has no installation candidate
        • Re: Re: Re: kubuntu slov.lokalizacia 20.09.2005 | 14:21
          Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
          Skus si rozsirit repositories o dalsie zdroje
          • Re: Re: Re: Re: kubuntu slov.lokalizacia 20.09.2005 | 17:11
            drake   Návštevník
            To by som chcel ale pri otvarani daneho textoveho suboru sources.list ako root mi nechce zobrat root heslo, ale v konzole mi ho naopak zoberie. Tomu fakt nerozumiem. V konzole zas nepoznam prikaz na editovanie text.suboru.
            • Re: Re: Re: Re: Re: kubuntu slov.lokalizacia 20.09.2005 | 17:41
              Avatar SuSEr SuSE, Kubuntu  Používateľ
              Me se na editaci textaku v konzole zamlouva nano, tak zkus, jestli ho v distru nemas.
            • Re: Re: Re: Re: Re: kubuntu slov.lokalizacia 20.09.2005 | 19:27
              juraj   Návštevník
              sudo kate /etc/apt/sources.list ked si to vypyta heslo, tak tam zadaj to, s ktorym sa logujes do systemu. Tu som zozbieral par linkov na Ubuntu resp. Kubuntu, su tam odkazy aj na repozitare: http://www.zapisnicek.info/view.php?cisloclanku=2005090601