Po zapojeni sluchatiek sa my nevypne zvuk z reprakov

Sekcia: Hardware a Drivery 14.10.2011 | 00:24
Avatar Jakub Vojaček Fedora 15  Používateľ
dobry den ma taky problem ze ked zapojim sluchatka do jacku tak my stale hraju aj repraky da sa stym nieco urobit?
    • Re: Po zapojeni sluchatiek sa my nevypne zvuk z reprakov 14.10.2011 | 01:42
      DuZDi   Návštevník
      ani mne ;) ale vyhovuje mi to tak :D sluchatka si stale zapojene a ked chcem repraky tak zapojim tie a idu repraky. ked chcem sluchatka odpojim repraky ;) (mam wifi sluchatka takze ani nezavadzaju ;) konektor je tam klasicky ako na beznych)
    • Re: Po zapojeni sluchatiek sa my nevypne zvuk z reprakov 14.10.2011 | 01:44
      DuZDi   Návštevník
      Aaa kukam ze uz si upgrade-oval :D aj ja pred dvoma hodkami ale co ja viem na kubunte to tak bolo vzdy ale myslim ze tam v nastrojoch sa to da prehodit
      • Re: Po zapojeni sluchatiek sa my nevypne zvuk z reprakov 14.10.2011 | 03:36
        Avatar Jakub Vojaček Fedora 15  Používateľ
        ked som mal este 10.4 sa to dalo rucne prehodit ale teraz v 11.10 je tam len jedna moznost "analog speakers" pred tym tam bolo aj nieco ako "analog output" ale teraz uz nie neda sa to nejak urobit?
        • Re: Po zapojeni sluchatiek sa my nevypne zvuk z reprakov 14.10.2011 | 19:10
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
          toto sa tu uz riesilo velakrat v rokoch 2007, 2008 ak sa nemýlim
          riesenie spocivalo v uprave nejakeho konfiguraku a dopisani
          snd-hda-intel model="daco"

          pohladajte tu na fore a v databaze znalosti
          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment