sťahovanie videa z kamery a videoprehrávača

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.12.2011 | 14:34
martin   Návštevník
nazdar páni. Konečne som zohnal kartu ktorá by mala fungovať. Je to pinnacle a lsusb ju pozná. Ale teraz potrebujem poradiť nejaký prudko jednoduchý program, ktorým to natiahnem. Používam mint 12 gnome
    • Re: sťahovanie videa z kamery a videoprehrávača 28.12.2011 | 15:07
      WlaSaTy   Návštevník
      Kino, PiTiVi, ...

      • Re: sťahovanie videa z kamery a videoprehrávača 28.12.2011 | 18:00
        martin   Návštevník
        už som stiahol aj kino, aj pitivi ale návod na internete som nenašiel :(
        • Re: sťahovanie videa z kamery a videoprehrávača 28.12.2011 | 18:40
          WlaSaTy   Návštevník
          Stiahol? Tie programy sú súčasťou každej modernej distribúcie takže ich nainštaluješ cez správcu balíčkov.

          Návod? Niečo o tom vyšlo napríklad na servri root.cz. vrátane vytvorenia finálneho DVD.

          Akurát by ma zaujímalo, že ktorý hybridný USB tuner má v Linuxe podporený analógový TV prímač.
          • Re: sťahovanie videa z kamery a videoprehrávača 28.12.2011 | 19:59
            martin   Návštevník
            tento nie je hybrid, ale analog pinnacle. Hybrid som mal items ale ten nešiel pod linuxom, dal som ho svokrovi pod stromček:) a kino a pitivi som dával z repo. Ten návod pozriem.
            • Re: sťahovanie videa z kamery a videoprehrávača 28.12.2011 | 20:26
              WlaSaTy   Návštevník
              Tá séria článkov je už postaršia, takže tvorba DVD tam bude asi popísaná bez klikania. Ale, odhadujem, že to asi budeš skladovať ako DivX na pevnom disku a nie ako DVD Video.