nexuiz

Sekcia: Aplikácie & Desktop 29.12.2011 | 11:25
caopyp   Návštevník
tuto hru som hral pred 3 rokmi keď som mal linux nainštaloval som novy a potom hru a po 10 min 15 min mi to vypne uplne cely komp musím reštartovať prosím o radu dakujem .... nainšaloval som to cez centrum softveru ubuntu 2 krát myslel som si že to zle naištalovalo ale žiadny zmena .
    • Re: nexuiz 29.12.2011 | 11:27
      caopyp   Návštevník
      môže to súvisieť z vysokým ping ?
    • Re: nexuiz 29.12.2011 | 13:09
      Avatar menom   Používateľ
      Ak chces pohnut s problemom, musis pisat presne typ, parametre tvojho PC, aky system presne mas a ci vyhodi nejaku chybovu hlasku pristarte...
      • Re: nexuiz 29.12.2011 | 15:04
        caopyp   Návštevník
        :D asi ked my to išlo minule , mam ramku 2 G 2 jadrový procesor proste mam dobrý pc presný tip pc neviem ale je asus operačný sistem mam ubuntu 10
        • Re: nexuiz 29.12.2011 | 15:10
          caopyp   Návštevník
          a ešte som zabudol keď mi to vypne ukaže sa tmava obrazovka a o chvíľu no signal a potom to musim už len resetovať a nič neobvikle my nepiše pri štarte mi vypeše problem z matičnou doskou asi kvôli vírusu čo som mal na windose ale teraz mi nefunguje lebo sa dodrbal pri inštalácií linuxu
          • Re: nexuiz 29.12.2011 | 17:46
            Avatar menom   Používateľ
            Čo keby si odfotil ten "problém s matičnou doskou" a uploadol ho na nejakú stránku, dal sem odkaz, aby sme si mohli urobiť lepší obraz o čo tu ide ?

            A ten win že nefunguje - nevadí - kľudne ho sformátuj.
          • Re: nexuiz 29.12.2011 | 18:07
            WlaSaTy   Návštevník
            Chladenie a pretaktovanie sa majú ako? Predpokladám, že si skúsil okrem memtest aj iné stress testy.
          • Re: nexuiz 30.12.2011 | 10:12
            pistal   Návštevník
            > a ešte som zabudol keď mi to vypne ukaže sa tmava obrazovka a o chvíľu no signal
            > a potom to musim už len resetovať a nič neobvikle my nepiše pri štarte
            podobny problem som registroval pri prehriati grafiky; a v logoch nic nebolo
            • Re: nexuiz 30.12.2011 | 11:52
              caopyp   Návštevník
              takže som to reštartoval ... išloto dobre a potom bum píše stlačte f1 a všetko je čierne okrem loga hore červený trojholník a meno a web tochot nazvu ... neviem ale kamarat čo sa do toho trochu vyzná že mam asi trochu poškodenú matičnú dosku alebo som mal vírus a kvoli nemu sa to stalo .......... ALE ubuntu tuto novu mam 2 týždne ale predtým ako ju kamarat inštaloval nechtciac odpalil windows asi preto lebo som to ma na kompi veľa 2 windowsi a pokazenú ubuntu ... a ked my doinštaloval odpalil tym windows že vraj som mal vela toho a sa poplietli lančre


              môže kvôli tomu byť zničená graficka karta ?

              ak som nainštaloval z disku graficku na windowse musím inštalovať na linuxe odznova všetky podporene
              veci keď je windows odpaleny ale nie na dobro lebo ked na to klikne na začiatku menu čo mam na vyber dám
              windows a vypisuje mi same bludy že po A ,B a tak
              • Re: nexuiz 30.12.2011 | 11:56
                caopyp   Návštevník
                a ešte chladenie je v pohode a tie testy som nerobil nemate link na te testy
    • Re: nexuiz 30.12.2011 | 23:23
      adfsfs   Návštevník
      Nauc sa normalne pytat, ako clovek. Uz tu citam od teba Xty prispevok a v kazdom pises ako neandertalec.